Enflasyonla Topyekün Mücadeleye Vayes 'ten Destek

Ekim 10, 2018 -

Güçlü Türkiye için enflasyonla mücadeleye Vayes olarak bizler de destek veriyor ve büyüme eğrimizin durmadan artması için harekete geçiyoruz.

Enflasyonla mücadelenin takibi amacıyla açılan "enflasyonlamucadele.org.tr" internet sitesi üzerinden kampanyaya katıldığını ilan eden firma sayısı artmaya devam ediyor, bu bilinci taşıyan ve destek olan tüm firmalara teşekkürlerimizi sunuyoruz.

Mücadeleye destek verenler arasında perakende ticaretin önde gelen markalarının da bulunduğu çok sayıda özel firmalar, dernekler, oda ve kurumlar açıklamalarıyla programa önemli katkılarını dile getirmekteler.

Enflasyon ile mücadele de, Vatan Bilgisayar, Sanko, THY, Pegasus, Koç, Sabancı, Boyner, Eti, Torku, Pınar, Eczacıbaşı, Yıldız, Doğuş Grubu, Mediamarkt, Teknosa, Koçtaş, Ülker, Saray, Suryapı, Simit Sarayı, İstikbal, Bellona, Mondi, Çilek ve Vestel'in de aralarında yer aldığı ve gün geçtikçi artan çok fazla kuruluşun kampanyaya destek verdiğini görmekteyiz.

Dijital pazarlama ile firmaların gücüne güç katacağı bilincinde firmalarımıza desteklerimiz ile işlerinin hızlanmaları yeni pazarlar oluşturmalarını bu zamanları aşarak büyüme artışını oluşturmayı bir görev bilerek hareket ediyor, tüm destek veren kuruluşlara teşekkürü bir borç biliyoruz.

Etiketler