Kobi’ler, Kredi Faiz Desteğini Fırsata Çevirme Zamanı !

Aralık 16, 2016 -

Geçtiğimiz günlerde kredinin müjdesi duyurulan KOSGEB tarafından KOBİ’LERE sağlanacak 50 bin TL’ ye kadar olan faizsiz kredi için süreç başladı. Krediyi KOSGEB’in veri tabanında güncel kaydı olan KOBİ’ler kullanabilecektir. Bu amaçla birçok KOBİ, bilgilerini güncellemeye başlamıştır. KOSGEB’e kaydı olmayan KOBİ’ler ise kaydolmaya başlamış ve bu durum web sitesinde yoğunluğa sebep olmuştur. 50 Bin TL’lik kredi faiz desteği için, KOSGEB veri tabanında güncel kaydı bulunan bütün KOBİ’ler başvuru yapabiliyor. 12 Ay ödeme yok, toplamda 36 ayda geri ödeme yapılacaktır.

İşletme Sermayesi Kredi Faiz Desteği

KOSGEB Başkanı Recep Biçer, Ülkemizde, yakın coğrafyamızda ve dünyada son dönemde yaşanan olaylar, iç ve dış kaynaklı gelişmeler nedeniyle sıkıntı yaşayan KOBİ’lerimize yönelik olarak ekonomik canlanmanın sağlanabilmesi amacıyla “İşletme Sermayesi Kredi Faiz Desteği” uygulaması planlandığını açıkladı.

KOSGEB Başkanı, “İşletme Sermayesi Kredi Faiz Desteği” programından faydalanabilmenin ilk şartının ise KOSGEB veri tabanına kayıtlı beyannamelerinin güncel olması gerektiğini söyledi.

Ücretsiz Kayıt

Başkan Recep Biçer, programdan yararlanmak isteyen bütün KOBİ’lerin bir an önce KOSGEB veri tabanına ücretsiz kayıt yaptırmaları gerektiğinin önemle altını çizdi.

KOSGEB Başkanı Recep Biçer, Program kapsamında işletme başına sağlanacak kredi üst limitinin 50.000TL olacağını ve bankalar üzerinden kullandırılacak kredinin faiz oranının tamamının KOSGEB tarafından karşılanacağını belirtti. Kredi vadesinin ise, ilk 12 (on iki) ayı ödemesiz, kalanı üçer aylık eşit taksitler halinde geri ödemeli toplam 36 (otuz altı) ay şeklinde faizsiz olacağını açıkladı.

Kobilerin Büyüme Zamanı

Son dönemde yaşanan olaylar, iç ve dış kaynaklar sebebiyle birçok sıkıntı içinde olan KOBİ’lerimize yönelik olan işletme sermayesi kredi faiz desteği ile şimdi büyüme zamanı! Ekonominizi canlandırıp işletmenizi büyütebilir ve uzun vadede başarılı işlere adım atabilirsiniz.

KOSGEB’in web sitesinde yaşanan yoğunluğun da gösterdiği gibi talep çok fazla. Peki, bu kadar talep varken işletmeniz rakipleriniz arasından nasıl sıyrılacak?

Vayes Web Yazılım ile Doğru Strateji

İşletmenizi rakiplerinizin arasından sıyırmak ve başarılı işlere taşımak için ihtiyacınız olan şey, doğru pazarlama stratejidir…

Kredi faiz desteği ile birçok işletme daha da büyümek için kolları sıvadı. Sizler doğru strateji ile sektörde önde gelen isimlerden olabilirsiniz.

Vayes Web Yazılım olarak sizlere destek veriyoruz. İşletmenizin ihtiyacı olan doğru stratejiyi belirliyor, doğru çözümler ile başarı merdivenlerini birlikte çıkıyoruz.

Dünyamız dijitalleşti peki ya işletmeler?

Günümüzün en yaygın iletişim araçlarının sosyal mecralar olduğu yadsınamaz bir gerçektir. Tüm dünyanın dijitalleştiği bir çağda işletmeler neden geri kalmalısınız?

İşletmelerimizde de dijitalleşmeyi kullanacağımız dijital çözümler sizin için doğru strateji olacaktır.

İşletmelerin büyümek için kolları sıvadığı bu dönemde dijital mecralarda öne çıkarak; işletmenizin varlığını duyurabilir, Facebook, Instagram, Twitter gibi sosyal mecraların olanaklarını kullanarak tanıtımınızı yapabilirsiniz.

Tabii ki dijital ortamda var olmanın ilk koşulu web sitenizin olmasıdır. Web sitesi olmayan bir işletmenin pazarda rekabet etme olasılığı yok denecek kadar azdır. İşletmenizi anlatan bir web sitesiyle ziyaretçilerinize yani potansiyel müşterilerinize ulaşabilirsiniz.

Doğru dijital strateji için geç kalmayın. Dijital Pazarlama Çözümleri ve Dijital Pazarlama Stratejileri ile ilgili bize her zaman danışabilirsiniz. Şimdi hareket zamanı! dijital pazarlama için, biz sizi arayalım.

Etiketler