Dijital Reklamcılık

Dijital reklamların gücü ile, müşterilerinizin sizi bulmasını sağlıyoruz.

Çevirimiçi yaşamı hedefleyen dijital reklam çağı

Bir gün içerisinde Google, Yandex ya da Bing gibi arama motorlarında ticari veya kişisel amaçlı kaç arama yapıyorsunuz? Sosyal ağlarda durumunuzu paylaşmak ve güncellemelere bakmak için ya da online alışveriş ve fırsat sitelerinde istediğiniz bir ürünü aramak için ne kadar zaman harcıyorsunuz? Boş zamanlarınızı değerlendirmede önceliğin daima internette olduğunu farkettiniz mi?

İnternet hepimizin yaşam tarzında varlığını her gün daha fazla hissettiren bir yaşam alanını tanımlarken, kendisini de tüm reklam çalışmaları için birincil alan haline getiriyor.

Geleneksel reklam metotlarının hedefleme ve dönüşüm başarısızlığı ile yüksek maliyet dezavantajlarının yerini, internet reklamlarının etkin kampanya yönetimleri, hedef kitle ve lokasyon belirleme özelliği, reklam zamanlaması düzenleme seçenekleri, cihaz duyarlı reklam gösterim olanakları, detaylı tıklama ve dönüşüm istatistiklerine erişim, kullanıcı davranışlarının takip edilebilirliği, re-marketing gibi yenilikçi reklam türlerinin kullanımı, reklam erişimlerini kullanıcı topluluklarına dönüştürebilmesi ve detaylı bütçe yönetimi özellikleri alıyor.

Sosyal ağ reklamlarındaki başarılı geçmişinin yanında aynı zamanda Google Partneri olan Vayes, en uygun bütçe ile en yüksek dönüşümleri yakalamınızı sağlar.

Anahtar Süreçler

  • Hedefe Kitlenen Yaklaşım

  • Stratejik Reklam Planlaması

  • Rakip Durum Değerlendirmesi

  • Yaratıcı Stimülator Çalışmaları

Vayes Blog'a yeni içerik eklendiğinde ilk siz haberdar olun!

BÜLTEN ÜYELİĞİ