Web Yazılım

Ölçeklenebilir ve genişletilebilir stabil web yazılımları geliştiriyoruz.

Vayes en iyi web yazılımları ve danışmanlığı ile yeni nesil, gelişmiş çözümlerden faydalanabilirsiniz.

İşlevsel, kullanımı kolay ve trend sosyal ağlara benzer yoğun kullanıcı deneyimi sunan yazılımların opsiyonel olduğu zamanları geride bıraktık. Çalışanlarınızın ve müşterilerinizin de içinde bulunduğu günden güne büyüyen kullanıcı kitlesi, daha işlevsel yazılımlar ve alışkanlıkları ile örtüşen zengin bir kullanıcı deneyimi talep ediyor.

Vayes, başarısı defalarca kanıtlanmış yaklaşımı ile bu deneyimi sağlayarak, kullanıcı beklentilerini ticari hedeflerinizle aynı çizgiye taşıyor.

Müşterilerimiz kullandığımız çevrimiçi proje yönetim araçları ile projelerinin her adımını takip edebilir ya da proje süreçlerine katılabilir. Tüm ilgili materyalleri bulundurduğumuz bulut depolama servisleri, bilgi akışını merkezi hale getirir, bilgi ve doküman paylaşımını kolaylaştır.

Web Yazılım Nedir?

Peki Web Yazılım Nedir?

Bir Web yazılımı, bir Web tarayıcısı kullanılarak İnternet üzerinden erişilebilen bir uygulama olarak tanımlanabilir. Giriş verilerinizi işleyen ve size gerekli bilgileri sağlayan bazı Web yazılımlarıyla etkileşime girmiş olmanız gerekir.

Örneğin,Farklı bankaların resmi Web siteleri, çevrimiçi olarak farklı işlemlere izin vermenin yanı sıra müşteriler ve hesapları hakkında bilgi sağlar. Başka bir deyişle, sunucuda çalışan ve birden çok istemci bilgisayar tarafından erişilen İstemci-Sunucu tabanlı bir uygulamadan bahsediyoruz.

Web uygulamalarının faydaları özellikle masaüstü cihaz kullanan 5000 çalışanınız olduğu durumlarda çok iyi sonuçlar üretmektedir. Şimdi her çalışana ağ üzerinden bağlanmak istiyorsanız, 5000 PC'de masaüstü uygulamasını yüklemeniz gerekiyor, ve oldukça fazla zaman harcamanızı gerektiriyor.

Ancak Web Uygulamanız varsa, her bir bilgisayara yüklemeniz gerekmez, kurulum yapmadan tüm 5000 adet tarayıcıya sahip cihazınızda çalışacaktır bu şekilde bir zaman tasarrufu sağlanmış olursunuz.

Neden Vayes Web Yazılım ?

Neden Vayes Web Yazılım Tercih Etmeliyim?

Vayes olarak piyasanın mevcut durumunu göz önünde bulundurarak sizin için en uygun olan ve sizin beklentilerinizi karşılayacak dijital pazarlama ihtiyaçlarınız için çözüm üretiyoruz. Bu yaklaşımla ürettiğimiz yenilikçi tasarım, yazılım ve dijital reklam çalışmalarımızla markanızın değerine değer katıyoruz.

Bunlarda bir olan Vayes Web Yazılım olarak sizin için ölçeklenebilir ve genişletilebilir stabil yazılımlar geliştiriyoruz. Gerek alanında profesyonel ekibimizle gerek ise sunduğumuz müşteri hizmetleri ile projenizin yalnızca üretim değil yayın aşamasında da sizlere yardımcı olmak için burdayız.

Marka Değerine Etkisi

Web Yazılımının Marka Değerine Etkisi

Kendi Web Yazılım ürünleriniz ile beraber Dijital pazarlama, ürünlerin veya markaların bir veya daha fazla elektronik medya yoluyla tanıtımıdır ve bir kuruluşun pazarlama kampanyalarını analiz etmesini ve neyin işe yarayıp neyin işe yaramadığını anlamasını sağlayan kanalların ve yöntemlerin kullanılmasını içerdiği için geleneksel pazarlamadan farklıdır.

Dijital Pazarlama ve Kendi Web Yazılımınız, işletme reklamınıza daha fazla yol aldırabileceğiniz pazarlama stratejisidir. Ör. Kendi web yazılımınız üzerinden müşterileriniz ile iletişim kurduğunuzda bu sizin özgün ve teknolojiye yatırım yapan bir marka imajı oluşturmanıza imkan sağlar.

Evet, dijital pazarlama ve Web yazılımları yaptığınız işte sizi ileriye taşımakta etkili olacaktır, ancak reklamların hangi segmentte gösterileceğini ve yazılımlarınızın kullanıcı duyarlılığına sahip olup olmaması dikkatli bir şekilde seçmeniz gerekir.

Kurumsal Ve Profesyonel Vayes

Kurumsal ve Profesyonel Web Yazılım Ajansı Vayes’in Avantajları

Günümüzde dijital pazarlama, kanıtlanmış pazarlama tekniği nedeniyle bir terim haline gelmiştir, bu yüzden birçok işletme bu süreçte muazzam sonuçlar almak için onu benimsemektedir.

Çoğu şirket günlük operasyonları yönetmekle meşgul olduğundan, markalarını farklı dijital platformlarda kullanmak için saygın bir tam hizmet dijital pazarlama ajansı kiralamaya ihtiyaç vardır.

Bu konuda Web Yazılım Ajansı Vayes size alanında uzman profesyonel ekibi ile Pazarlama Uzmanlığı, Zaman verimliliği, Bütçenizi daha etkili bir şekilde yönetmek ve daha fazla süreçte size sayısız avantaj sunmaktadır.

En İyi Web Yazılım

Web tasarımı için en iyi web yazılımı hangisidir?

İyi bir web tasarımı için iyi web yazılımlarına ve araçlarına ihtiyaç vardır bunlardan Yazılım Geliştirme ve Programlama araçlarından .NET ve Visual Studio sektörde en fazla kullanılan ve benimsenen araçlardır. Bunun yanında PHP ile Atom da iyi bir web geliştirme aracıdır. Ayrıca Java kullanmayı düşünüyorsanız Netbeans veya Eclipse en iyi iki seçenektir.

Eclipse, Netbeans den daha fazla özelliğe sahiptir, ancak Netbeans in daha az işlem gerektirdiği için genellikle daha hızlı olduğu bilinmektedir. Kod saklama konusunda da çoğu proje için sektörde genellikle Git / Github gibi bir Subversion sunucusu kullanılmaktadır.

Grafik dizayn yönünden sektörde özellikle Photoshop ve Adobe portföyü kendine geniş yer bulmaktadır. Son olarak görev yönetimi açısından Trello gibi görev yönetim araçlarını kullanabilirsiniz.

Vayes Web Yazılım Süreci

Web Yazılım Süreci Nasıl İşlemektedir?

Bir web uygulaması geliştirme süreci çoğu insan için bir bilmece gibi görünebilir, ancak ufak bir fikir sahibi olmak da aynı derecede önemlidir.Çünkü bir web yazılımı oluşturmak için bir web geliştirme şirketi kiralamak istiyorsanız, projenizin nasıl geliştirileceği hakkında bir fikriniz olması gerekir.

Burada, web geliştirme yaşam döngüsünün Altı aşamasını listeledik ve Vayes de takip ettiğimiz olağan web geliştirme sürecini açıkladık.

Araştırma ve Analiz - Araştırma başarının temelidir. İyi araştırılmış bir hareket, hedefe ulaşmak için uygun planlama ve işleyişe izin verir.

Bir web sitesi geliştirmenin ilk adımı, kullanılacak yazılım, dahil edilecek teknikler ve kapsam gibi tüm uygulanabilir yönler hakkında kapsamlı bir araştırma yapmaktır. İyi bir araştırmadan sonra, süreçteki bir sonraki seviyeyi formüle etmek için bir plan yapılır.

Planlama - Sürecin bir sonraki adımı planlamadır. Gelişen ekip tüm dikkatleri tüm planın planlanmasına odaklar ve yapılacak işlemleri kronolojik sırada formüle eder. Sadece iyi planlanmış bir süreç iyi yapılandırılmış bir web sitesi ile sonuçlanır.

Tasarım - Tasarım, web geliştirmenin ayrılmaz bir boyutunu oluşturur; bu, web'i kullanım amacına ve faydasına göre tasarlayan bir web tasarımcısının işidir. Grafik kullanıcı arayüzü, yarar ve hizmetleri göz önüne alındığında web sitenize trafik getirecek önemli bir yönüdür.

Geliştirme - Önceki adımda tasarlanan tasarım, web sitesini set tasarımına göre yapan geliştirme ekibi için bir girdidir. Bu süreç, web sitesini müşterinin özelliklerine ve kullanım amacına göre özelleştirmek için özel yazılım, teknik ve araçların kullanımını içerir.

Test - Web sitesi geliştirildikten sonra bir test çalıştırması kurulur. Küçük veya büyük hatalar ve döngüler için kontrol yapılır. Web sitesinin tamamının yapıldığı ortamda başarılı bir şekilde test edilmesinden sonra, nihayet kullanım için web sitesi başlatılabilir.

Bakım - Geliştirilen web sitesi, kullanımla ortaya çıkabilecek küçük hatalar, çerezler veya teknik sorunlar için ve aynı zamanda web sitesinin performansını ve işleyişini geliştirmek için herhangi bir değişiklik gerekiyorsa düzenli bakım ve onarım gerektirir.

Web Yazilim Dilleri

Web Yazılım Sürecinde Hangi Yazılım Dilleri Kullanılmaktadır?

Web Yazılım sürecinde piyasada kullanılan birçok programlama dili vardır ve hepsinin kendine özgü işlevleri vardır. Yaygın şekilde Web yazılım oluşturmak için kullanılan bir kaç programlama dili şöyle;

Python, günümüzde ve gelecekte en çok kullanılan ve aynı zamanda en çok talep edilen programlama dillerinden biri olarak kabul edilmektedir. Yeni başlayanların okunabilirliği nedeniyle öğrenmesi kolay bir dil olduğu söylenir.

Topluluk gelişiminin yanı sıra kapsamlı destek modüllerine sahip ücretsiz, açık kaynaklı bir programlama dilidir.Web servisleri ile kolay entegrasyona sahiptir. Java, Java genel amaçlı bir programlama dilidir. Herhangi bir platformdan (örneğin Mac, Android, Windows, iOS, vb.) Bağımsız olarak kullanılabilecek bir uygulama standardı haline gelen nesne yönelimli bir yapıya sahiptir.

JavaScript, JavaScript'in, internet tarayıcılarında etkileşimli efektler oluşturmak amacıyla yaygın olarak kullanılan, nesne yönelimli bir bilgisayar programlama dili olduğu söylenir. JavaScript, AngularJS, Node.js ve React.js gibi bir dizi popüler web çerçevesinde de kullanılır. GitHub'a göre, en iyi Programlama dilleri arasında 2019'da birinci sırada yer almıştır.

PHP, yerleşik web geliştirme yetenekleri yardımıyla programlanır. Programcılar, sunucu taraflı programlama dilinde yazılan kodu, Komut Dosyası etiketi boyunca HTML koduna kusursuz bir şekilde gömebilirler.

Swift, Mart 2017 boyunca Swift, en popüler programlama dillerinin aylık TIOBE Endeksi sıralamasında ilk 10'a girdi. Apple tarafından 2014 yılında Linux ve Mac uygulamalarında kullanılmak üzere geliştirilmiştir.

C#, Microsoft tarafından oluşturulan C #, nesne yönelimli programlama kavramlarını desteklemek için 2000'lerde ünlendi. C, .NET çerçevesindeki en güçlü programlama dillerinden biri olarak kabul edilir.

En İyi Web Yazılım Ajansı Vayes

En iyi web yazılım ajansı hangisidir ?

İyi bir web yazılım ajansı iyi bir marka imajına sahip olmalıdır. İyi bir marka, önceliklerinizin ve benzersiz satış teklifinizin ne olduğunu, sizi diğerlerinden farklı kılan ve müşterilerin rakipleriniz yerine neden sizinle çalışması gerektiğini bildiğiniz anlamına gelir.

Bir marka sadece logonuz değil, aynı zamanda müşterilerinizin müşteri haline gelmeden başlayarak sizinle tanıştıklarında değerleriniz, kültürünüz ve eksiksiz müşteri deneyiminizin bir yansımasıdır.

Yaptığınız her şeyde kalite taahhüdü olmadan iyi bir marka olamazsınız. Burada önemli olan "kalitenizi bilmek" kısmıdır.

Bunun yanında iyi bir web yazılım ajansı müşterilerinin büyümesine yardımcı olmaya odaklanmalıdır. Kendisini "web siteleri ve uygulamalar yapıyoruz" ile sınırlandıran ajansların işi burda bitmiyor.

Sürekli olarak müşterileri için ölçülebilir gelişme düşünmeyen bir web yazılım ajansı, iyi bir web yazılım ajansı değildir.

Ayrıca bir web yazılım ajansının işi yalnızca geliştirmeyle veya inşa etmekle uğraşmak değildir, bir rolü de tavsiye vermek ve eğitmektir. Bir hata yaptıklarında müşterilerine fikir vermeyen bir web yazılım ajansı iyi bir web yazılım ajansı değildir.

Son olarak tutarlılık ve güvenilirlik iyi bir web yazılım ajansının olmazsa olmazıdır. Sektördeki işinizi yapabilecek çok sayıda web yazılım ajansı olabilir ancak karar vermeden önce bu kriterleri göz önünde bulundurmalısınız.

2020 Web Yazılım Fiyatları

Web yazılım fiyatları 2020 yılında ne kadardır ?

Bir web sitesinin maliyeti söz konusu olduğunda, işleri iki geniş kategoriye ayırabilirsiniz:

Altyapı - bu, web sitenizi güçlendiren temel unsurların tümüdür. Yazılım, barındırma, alan adı vb. Tasarım ve işlevsellik - sitenizin tasarımı ve işlevselliği gibi ziyaretçilerinizin etkileşime girdiği her şey bu alanı şekillendirmektedir.

Bunun ötesinde, bu kategorileri sizin için ayarlaması için birine ödeme yapmak isteyip istemediğiniz veya bu yola gitmekten mutlu olup olmadığınız sorusunu kendinize başta sormakla sürece başlamalısınız.

Bundan sonraki süreçte Web yazılım maliyeti, ihtiyacınız olan sitenin türüne ve ihtiyacınız olan özellik sayısına bağlıdır.

Tabii ki, bir web sitesi oluşturmak ve korumak için en ucuz seçenek DIY seçeneğidir. Piyasada hiçbir teknik deneyim olmadan ücretsiz olarak sıfırdan bir web sitesi oluşturmanıza izin veren birkaç web sitesi oluşturucu vardır.

Web sitesi oluşturucuları , önceden tasarlanmış bir şablona (örneğin restoran, çevrimiçi mağaza) sığabilecek basit bir site oluşturmak için mükemmeldir. Bununla birlikte, daha sofistike ve benzersiz bir web sitesi için her zaman deneyimli bir web geliştiricisi kullanmanızı öneririz.

Anahtar Süreçler

  • Modelleme Süreci

  • Veri Mimarisi & Manipülasyonu

  • Araştırma & Süreç Yönetimi

  • A/B Testleri

Vayes Blog'a yeni içerik eklendiğinde ilk siz haberdar olun!

BÜLTEN ÜYELİĞİ

Whois; Domainin kayıt ve bitiş tarihi gibi bilgiler başta olmak üzere sahibinin iletişim bilgilerini içeren, domainlerin kimlikleridir.