Marka Yönetimi

Markanıza derinlik ve "e-değer" katacak stratejiler planlıyoruz.

Güçlü ve Güvenilir Marka Algısı Geleceğinizi Şekillendirir.

Piyasada var olma süreçlerini devam ettirebilmek için güçlü bir mücadele veren onlarca firma arasından sizin markanızın tercih edilmesini istediğiniz için bu sayfadasınız. Ürününüz ya da hizmetiniz demek yerine markanız kelimesini seçtiğimize dikkat ettiniz mi? 

Sunduğunuz ürün veya hizmeti hedef kitlenize duyurmak için elbette belirli bir kaynak harcıyorsunuz. Ancak potansiyel müşterileriniz üzerinde ilk etkiyi bırakacağınız web siteniz, sosyal medya sayfalarınız, kataloğunuz ya da reklamlarınız, yani markanız, potansiyel müşterinizin gözünde güven, kalite ve merak uyandırıyor mu? Kullandığınız renkler, görseller, yazı karakterleri ve hatta logonuz potansiyel müşterinize ne anlatıyor ?

Başarı ile gözden kaçma arasındaki çizgi bu kadar inceyken, biz Vayes'te potansiyel müşterilerinizde oluşturacağınız algıda şansa çok daha az yer bırakacak bir yaklaşım sunuyoruz.

Anahtar Süreçler

  • Kurumsal Kimlik

  • Ürün / Hizmet Konumlandırma

  • Kullanıcı Etkileşimleri

  • Hedef Kitle Değerlendirmesi

Vayes Blog'a yeni içerik eklendiğinde ilk siz haberdar olun!

BÜLTEN ÜYELİĞİ

Instagram'da en verimli etkileşim alacağınız saatler sabah 07:00 - 09:00 arası ve akşam 19:00 ile 24:00 arasıdır. İnsanlar ilk uyandığında Instagram'a bakar. İşten gelip dinlendikten sonra da aktif olarak sosyal medyayı kullanır.