Web Tasarım

Yenilikçi, kullanıcı dostu ve platform duyarlı arayüzler tasarlıyoruz.

Firmanızın vitrin tasarımı şimdi başlıyor.

Web siteniz, dijital pazarlama stratejinizin en önemli parçasıdır. Hangi sektörde faaliyet gösterdiğinizden bağımsız olarak web sitenizi ziyaret eden kullanıcılarınız ve müşterileriniz, sitenizin teknik açıdan kusursuz, estetik açısından mükemmel olmasını bekler. Biz Vayes'te yazılım, tasarım ve dijital pazarlama ekibimizin ortak çalışmasıyla, kullanıcılarınızın keyif alacakları bir kullanıcı deneyimi oluşturuyoruz.

Kullandığımız yazılım ve tasarım altyapıları ile tamamen kendi ürünümüz olan vStart 2.x İYS* üzerine inşa edilen web siteniz, sunduğumuz bir çok hizmet ile tam uyumlu olduğundan dijital yatırım maliyetlerinizi azaltmanızı sağlar.

Eğlenceli bir çalışma süreci sonucunda, merkezinde kullanıcı deneyimi ve ticari hedefleriniz olan web sitenizi yönetim paneli eğitimlerimizle birlikte teslim ediyoruz.

* vStart İYS,  ilk versiyonu 2011'de yayına giren ve bugüne kadar sürekli olarak kullanıcı tavsiyeleri ve yazılım alanındaki de facto gelişmelerle zenginleştirilen, çoklu dil altyapısına sahip kullanıcı ve arama motoru dostu bir içerik yönetim sistemidir. İçerdiği çoklu dil destekli opsiyonel SEO ve SMO modülleri ile arama sonuçlarında yükselmenize etkin bir şekilde katkıda bulunur. Web sitenizle ilgili birçok düzenlemeyi kimseye ihtiyaç duymadan gerçekleştirmenizi sağlar.  

Anahtar Süreçler

  • Web Stratejisi Geliştirme

  • Mobil Cihaz Duyarlı Tasarım

  • OOP & (H)MVC Kodlama Altyapısı

  • Rakip Durum Değerlendirmesi