Sosyal Medya Yönetimi

Dijital Dünya Hızla Büyüyorken, Firmanız Sosyal Medyada Etkin Çalışıyor Mu ?

Sosyal Medyanız Yönetiliyor mu ?
İşi Uzmanına Devrederek Siz Üretiminize yada Operasyonel İşlerinize Konsantre Olmak İster misiniz ?

Arama motorlarında üst sıralarda yer almanızda, sosyal medyanın etkisinin olduğunu biliyor muydunuz ?

Sosyal medya yönetimi fiyatları her projeye ve projenin büyüklüğüne bağlı olarak değişikenlik göstermektedir. Sosyal medya yönetimi fiyatları hakkında detaylı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

https://www.vayes.com.tr/tr/iletisim

Sosyal Medya Yönetimi, etkili pazarlama sürecinin bir parçasıdır. Son 10 yılda hızla büyüyen sosyal medya ve etkisi, günümüzde her alanda kendini göstermiştir. Hal böyle olunca şirketler de bundan pay alarak; reklam bütçelerinin ciddi bir oranını, ortalama yüzde 22'sini, sosyal medya ve Google reklamlarına ayırmaktadır.

Sosyal medya sayesinde işletmeler ve markalar pazarlama stratejilerini oluşturabilir ve potansiyel müşterilerine hızlı bir ulaşma fırsatı bulabilirler. Sosyal medya tüketiciler üzerinde algı yönetimi sağlar.

Şirketinizi veya markanızı Dünya'da; Facebook, Instagram, Twitter, Google+, Pinterest, Foursquare, LinkedIn, Tumblr, Swarm, Flickr, vb. gibi dijital medya mecraları ile temsil ederek ağınızı genişletmek istemez miydiniz ?

Sosyal medya stratejisi ve yönetimindeki başarılı geçmişinin yanında aynı zamanda Google Partneri olan Vayes, en uygun bütçe ile sosyal medyada sizi temsil ederek yüksek dönüşümler almanızı sağlar !

Anahtar Süreçler

  • Hedefe Kitlenen Yaklaşım

  • Kullanıcı Etkileşimleri

  • Ürün / Hizmet Konumlandırma

  • Web Stratejisi Geliştirme

Vayes Blog'a yeni içerik eklendiğinde ilk siz haberdar olun!

BÜLTEN ÜYELİĞİ

Özellikle gece sık olarak bilgisayar veya telefon kullanımı yapıyorsanız gece ışığını (Night Light) açmanız gözlerinize fayda sağlayacak ve yorulmanızı önleyecektir.)