Hakkımızda

Misyonumuz en iyisine sahip olmanızı sağlamak.

Hızlı Bakış

Vayes Web, işletmenizin yol arkadaşı olmak amacıyla kurulmuş bir tam hizmet ajansıdır.

İşletmeniz için marka tescilinden profesyonel ürün fotoğraflarına, sosyal medya yönetiminden havadan video çekimlerine, ticari yazılımlardan SEO'ya (Arama Motoru Optimizasyonu) ve daha fazlasıyla tüm ihtiyaçlarınız için sunduğumuz profesyonel hizmetleri tek bir noktadan alarak size kolay bir yönetim ve takip imkanı sunmayı hedefliyoruz.

Motivasyon ve ilham kaynağımız olan İstanbul'u seviyoruz...

Çalışma Prensiplerimiz

Verimlilik

Zaman, en değerli sermayenizdir. Başarısını kanıtlamış olan Vayes Yaklaşımı sayesinde işletmenize size özel çözümler sunuyoruz. Bu yaklaşım ile soracağımız sorularla her adımın amaç ve araçları net olarak belirlenir. Böylece her adım kendinden önceki ve sonraki adımlarla tam uyumlu olarak ilerler. Hatalı planlama ve geriye dönüşlerden kaynaklanan zaman kaybının önüne geçilir.

İşbirliği

Sizden alınan bilgiler ışığında yazılım, tasarım ve reklam çalışmaları eş zamanlı olarak birbirlerini destekleyecek yapıda yürütülür. Farklı firmalarla çalışmanın getirdiği aynı konunun bir çok kez anlatılmak zorunda kalınması ve ilerlemek için sıradaki firmanın işini tamamlayıp teslim etmesini bekleme gibi yorucu geciklemeleri yaşamazsınız.

Görsel Zenginlik

Resim, fotoğraf ve videoların kullanıcı algısını yönetmek için bilinçli ve etkin kullanımı, ki bugün buna "ambalaj" diyoruz, başarının en büyük anahtarlarından biridir.

 

Bir resim, 1000 söze bedeldir. 1    Tess Flanders

 

1 Tess Flanders, Speakers Give Sound Advice, Syracuse Post Standard, New York, 1911

#made-in-Vayes

Vayes Ekibi ve Eko-Sistem

  Serdar GÜRSOY

  Serdar GÜRSOY

  Kurucu / İnovasyon Yöneticisi

  Sektördeki 10+ yıllık tecrübesi ile yenilikçi ve akışı değiştiren fikirlerle ticareti arttırıcı bazda pazarlama çözümleri üreten Dijital Stratejist.

  Yahya ERTURAN

  Yahya ERTURAN

  Kurucu / İş Geliştirme Yöneticisi

  Proje Yöneticisi ve Yazılım Stratejisti. Dış Ticaret ve Üretim tecrübesi ile yeni fikirlerin uygulanması ve geliştirilmesi sürecindeki kaptan.

  Yasemin ERTURAN

  Yasemin ERTURAN

  Sosyal Medya Yöneticisi

  Sosyal ilişkilere verdiği değeri dijitalize edebilen ve önceliği her zaman doğru hedef kitleyi bulmak olan sosyal medya planlayıcısı ve yöneticisi.

  Naciye GÜRSOY

  Naciye GÜRSOY

  Yetenek Avcısı

  Güçlü sezgileri ve bilimle açıklanamayan 3 dakika testi ile bizi bize anlatan, doğru iş için doğru kişiyi her zaman bulan motivatör. 

  Ömer Fatih YÜCEL

  Ömer Fatih YÜCEL

  Front-End Geliştirici

  Ofisin uzun saçlı delisi, Yenilikçi ve sadece tasarımlara önem veren. Müzik ve Kod ikilisi ile kendini kaybedip başka alemlere geçen bir Front-End Geliştirici.

  İlker KOLUKISA

  İlker KOLUKISA

  Sosyal Medya Uzmanı

  Markalarını çocuğu gibi sahiplenen, kurumsallığa asla toz kondurmayan. Hesapların tüm süreçlerine dokunmadan yapamayan. Hesap yöneticisi, sosyal medya uzmanı.

  Seyit ÖZMEN

  Seyit ÖZMEN

  Sosyal Medya Uzmanı

  Yönettiği markalarla birlikte yaşayan, çalışırken sessiz olmayı tercih eden, Hans Zimmer besteleriyle işine konsantre olan, hayatının 63.52% sinde online olan bir Sosyal Medya Hesap Yöneticisi.

  Reyhan KARADAŞ

  Reyhan KARADAŞ

  Sosyal Medya Hesap Yöneticisi

  Kahve, kulaklık ve bilgisayar üçlüsü ile ayrı bir dünya oluşturup işine adapte olan, yaptığı işten büyük keyif alan Sosyal Medya Hesap Yöneticisi.

  Şahin YILDIZ

  Şahin YILDIZ

  Google Ads Hesap Uzmanı

  Markanıza en az sizin kadar değer veren yüksek performans hedefli stratejileriyle hareket eden reklamın bir firmanın temel yapısı olduğunu düşünen kendine has tarzıyla çalışan bir Google Ads Hesap Uzmanı

  Çağla VURAL

  Çağla VURAL

  Müşteri İlişkileri Yöneticisi

  "Ben insan seviyorum" diyerek söze başlayan, güler yüzü, enerjisi ve problem çözmedeki empati kuran yaklaşımları ile müşteri dilinden anlayan dijitalleştirme sürecinin sevilen yüzü.

  Enes HALICI

  Enes HALICI

  Grafik Tasarımcı

  Firmaların proje süreçlerinde markalarına değer katacak tasarımları amaç edinen, ofis ortamında eğlenceli, kendini geliştirmeyi hedefleyen bir Grafik Tasarımcı.

  Serap YAKIŞIKLI

  Serap YAKIŞIKLI

  Proje Yönetici Asistanı

  İşini sürekli sahiplenen, Vayes'in telefondaki sesi olan, kimseden güler yüzünü eksik etmeyen Proje Yönetici Asistanımız.

  Nauman Zia BUTT

  Nauman Zia BUTT

  Dijital Pazarlama Danışmanı

  Alanında birçok marka ile çalışmış, imzası kendini daima belli eden Arama Motoru ve Sosyal Medya Uzmanı, Eğitmen, Akademisyen.

  Mustafa AŞAR

  Mustafa AŞAR

  Üretim Danışmanı

  Başta Süreç Yönetimi ve Yalın Üretim alanlarında olmak üzere milli kaynakların etkin kullanımına kendini adamış performans sihirbazı.

  Ali Beyaz

  Ali Beyaz

  Proje Yönetici Asistanı

  Bir eli telefonda bir eli laptopta dijitalin avantajlarını sonuna kadar kullanan, müşteri ihtiyaçlarını doğru şekilde tespit edip çözüme kavuşturan ve güler yüzünü hiç eksik etmeyen asistanımız. :) 

  Serdar ÖZPEKER

  Serdar ÖZPEKER

  Fotoğraf Sanatçısı

  Kendisiyle aynı şeyi görmeyi bir türlü başaramadığımız, dünyaya farklı ve sanatsal pencereden bakan gerçek bir fotoğraf tutkunu.

  Serhat GÜRSOY

  Serhat GÜRSOY

  Grafik Tasarımcısı

  Piksel hassasiyeti ve dinmez tutkusuyla baskı materyalleri, grafik, illüstrasyon ve tüm görsel veri işleme süreçlerinin vazgeçilmezi.

  Vayes Eko-Sistem

  Vayes Eko-Sistem

  Başarı Ekip İşidir

  Diğer arkadaşlarımızla tanıştınız mı? Biz Vayes'te sinerjiyi her gün yeniden yaşıyoruz. Doğru parçalar bir araya geldiğinde enerji katlanarak artar.

Çalıştığımız Markalar

 • sephora_logo.png
 • prozinc_logo.png
 • proplan_logo.png
 • embryolisse_logo.png
 • cahs_money_transfer.png
 • jolly_business.png
 • bahas_holding_web_tasarim.png
 • medical_park_logo.png
 • uygur_gosteri.png
 • hurriyet_emlak.png
 • gokas_yemek.png
 • hipas_plastik.png
 • istoc.png
 • albayrak_melamin.png
 • milliyetemlak.png
 • fankey.png
 • imamoglu_sogutma.png
 • sabet_web_tasarim.png
 • oksizinc_web_tasarim.png
 • ngc_web_tasarim.png