Hakkımızda

Misyonumuz en iyisine sahip olmanızı sağlamak.

Hızlı Bakış

Vayes Web, işletmenizin yol arkadaşı olmak amacıyla kurulmuş bir tam hizmet ajansıdır.

İşletmeniz için marka tescilinden profesyonel ürün fotoğraflarına, sosyal medya yönetiminden havadan video çekimlerine, ticari yazılımlardan SEO'ya (Arama Motoru Optimizasyonu) ve daha fazlasıyla tüm ihtiyaçlarınız için sunduğumuz profesyonel hizmetleri tek bir noktadan alarak size kolay bir yönetim ve takip imkanı sunmayı hedefliyoruz.

Motivasyon ve ilham kaynağımız olan İstanbul'u seviyoruz...

Çalışma Prensiplerimiz

Verimlilik

Zaman, en değerli sermayenizdir. Başarısını kanıtlamış olan Vayes Yaklaşımı sayesinde işletmenize size özel çözümler sunuyoruz. Bu yaklaşım ile soracağımız sorularla her adımın amaç ve araçları net olarak belirlenir. Böylece her adım kendinden önceki ve sonraki adımlarla tam uyumlu olarak ilerler. Hatalı planlama ve geriye dönüşlerden kaynaklanan zaman kaybının önüne geçilir.

İşbirliği

Sizden alınan bilgiler ışığında yazılım, tasarım ve reklam çalışmaları eş zamanlı olarak birbirlerini destekleyecek yapıda yürütülür. Farklı firmalarla çalışmanın getirdiği aynı konunun bir çok kez anlatılmak zorunda kalınması ve ilerlemek için sıradaki firmanın işini tamamlayıp teslim etmesini bekleme gibi yorucu geciklemeleri yaşamazsınız.

Görsel Zenginlik

Resim, fotoğraf ve videoların kullanıcı algısını yönetmek için bilinçli ve etkin kullanımı, ki bugün buna "ambalaj" diyoruz, başarının en büyük anahtarlarından biridir.

 

Bir resim, 1000 söze bedeldir. 1    Tess Flanders

 

1 Tess Flanders, Speakers Give Sound Advice, Syracuse Post Standard, New York, 1911

#made-in-Vayes

Vayes Ekibi ve Eko-Sistem

  Serdar GÜRSOY

  Serdar GÜRSOY

  Kurucu / İnovasyon Yöneticisi

  Sektördeki 10+ yıllık tecrübesi ile yenilikçi ve akışı değiştiren fikirlerle ticareti arttırıcı bazda pazarlama çözümleri üreten Dijital Stratejist, Eğitmen.

  Yahya ERTURAN

  Yahya ERTURAN

  Kurucu / İş Geliştirme Yöneticisi

  Proje Yöneticisi ve Yazılım Stratejisti. Dış Ticaret ve Üretim tecrübesi ile yeni fikirlerin uygulanması ve geliştirilmesi sürecindeki kaptan.

  Yasemin ERTURAN

  Yasemin ERTURAN

  Sosyal Medya Yöneticisi

  Sosyal ilişkilere verdiği değeri dijitalize edebilen ve önceliği her zaman doğru hedef kitleyi bulmak olan sosyal medya planlayıcısı ve yöneticisi.

  Naciye GÜRSOY

  Naciye GÜRSOY

  Yetenek Avcısı

  Güçlü sezgileri ve bilimle açıklanamayan 3 dakika testi ile bizi bize anlatan, doğru iş için doğru kişiyi her zaman bulan motivatör. 

  İrem ERSİN

  İrem ERSİN

  Proje Süreç Yöneticisi

  Her sabah "acilen kahve içmemiz lazım" sesi ile ofise giriş yapan, revize alarmları ile ekibi harekete geçiren, uzun uzun mailleri ile klavye sesini sevdiren, mühendislik yaklaşımı ile tüm sorunları çözen Proje Süreç Yöneticisi :)

  Umut Atabay

  Umut Atabay

  Front-End Geliştirici

  Alaturka müzik ve bir fincan kahve ile kodlar arasında derin bir bağ kurabilen Front-End Geliştirici.

  Barış Topuz

  Barış Topuz

  Front-End Geliştirici

  Çalışırken radyo dinlemeyi sever, detone sesiyle şarkılara eşlik etmeye bayılır, işe bisikletle gelirken, kodlar ile birlikte dans eden Front-end Geliştirici.

  Ömer Fatih YÜCEL

  Ömer Fatih YÜCEL

  Front-End Geliştirici

  Ofisin uzun saçlı delisi, Yenilikçi ve sadece tasarımlara önem veren. Müzik ve Kod ikilisi ile kendini kaybedip başka alemlere geçen bir Front-End Geliştirici.

  Seyit ÖZMEN

  Seyit ÖZMEN

  Sosyal Medya Uzmanı

  Yönettiği markalarla birlikte yaşayan, çalışırken sessiz olmayı tercih eden, Hans Zimmer besteleriyle işine konsantre olan, hayatının 63.52% sinde online olan bir Sosyal Medya Hesap Yöneticisi.

  Serkan Bala

  Serkan Bala

  Sosyal Medya Uzmanı

  Dinlediği müzikten, izlediği filmlere kadar hayatın her alanında çeşitliliği benimseyen, her kültürden bir parçayı hayatına entegre edebilen, araştırmacı müzikle etkileşimini bir adım öne taşıyıp, bateri çalarak müziğin içinde olan sanatsever sosyal medya uzmanı.

  Gülcan Erdoğan

  Gülcan Erdoğan

  Dijital Tasarımcı

  O bir sanatçı :) sesi  kadar hazırladığı kreatifler ile dünyamıza renk ve neşe katıyor, bu yolda ona eşlik eden canı mesleği dijital tasarımcılık hayatının vazgeçilmezi. Kreatif yönü mutfaktaki maarifetlerinin önüne geçsede mütevazilği kaybetmedez :) 

  Serdar CIDA

  Serdar CIDA

  Mobil Uygulama Geliştirici

  Çalışırken müziğini asla yanından ayırmayan, işini sadelik ve titizlikle yapan, oyun oynamaya, geliştirmeye ve tasarlamaya büyük bir tutku duyan, yaratıcılıktan ödün vermeyen Mobil Uygulama Geliştiricimiz.

  Serhat GÜRSOY

  Serhat GÜRSOY

  Grafik Tasarımcısı

  Piksel hassasiyeti ve dinmez tutkusuyla baskı materyalleri, grafik, illüstrasyon ve tüm görsel veri işleme süreçlerinin vazgeçilmezi.

  Aslı Demir

  Aslı Demir

  Proje Yönetici Asistanı

  İşini sahiplenen, Vayes'in müşteri sesi olan, kimseden güler yüzünü eksik etmeyen Proje Yönetici Asistanımız.

  Nauman Zia BUTT

  Nauman Zia BUTT

  Dijital Pazarlama Danışmanı

  Alanında birçok marka ile çalışmış, imzası kendini daima belli eden Arama Motoru ve Sosyal Medya Uzmanı, Eğitmen, Akademisyen.

  Serdar ÖZPEKER

  Serdar ÖZPEKER

  Fotoğraf Sanatçısı

  Kendisiyle aynı şeyi görmeyi bir türlü başaramadığımız, dünyaya farklı ve sanatsal pencereden bakan gerçek bir fotoğraf tutkunu.

  Mustafa AŞAR

  Mustafa AŞAR

  Üretim Danışmanı

  Başta Süreç Yönetimi ve Yalın Üretim alanlarında olmak üzere milli kaynakların etkin kullanımına kendini adamış performans sihirbazı.

  Vayes Eko-Sistem

  Vayes Eko-Sistem

  Başarı Ekip İşidir

  Diğer arkadaşlarımızla tanıştınız mı? Biz Vayes'te sinerjiyi her gün yeniden yaşıyoruz. Doğru parçalar bir araya geldiğinde enerji katlanarak artar.

Çalıştığımız Markalar

 • sephora_logo.png
 • prozinc_logo.png
 • proplan_logo.png
 • embryolisse_logo.png
 • goptupbebek_web_tasarim_dijital_pazarlama.png
 • jolly_business.png
 • bahas_holding_web_tasarim.png
 • medical_park_logo.png
 • uygur_gosteri.png
 • hurriyet_emlak.png
 • gokas_yemek.png
 • hipas_plastik.png
 • istoc.png
 • albayrak_melamin.png
 • milliyetemlak.png
 • fankey.png
 • imamoglu_sogutma.png
 • sabet_web_tasarim.png
 • oksizinc_web_tasarim.png
 • ngc_web_tasarim.png
 • alpplas_web_tasarim_referans.jpg
 • mgm_web_tasarim_logo.png
 • radixdent_web_tasarim_dijital_pazarlama.png
 • cahs_money_transfer.png

Whois; Domainin kayıt ve bitiş tarihi gibi bilgiler başta olmak üzere sahibinin iletişim bilgilerini içeren, domainlerin kimlikleridir.