ayakkabicilar.com

Toptan Ayakkabı Pazaryeri

Hızlı Bakış

Kategorisinde tek, toptan ayakkabı satışı yapan firmaları, ayakkabıcı imalatçılarını ve sektörün içindekileri buluşturan hızla popülerleşen bir pazaryeri - marketplace projesidir.

Mağaza sistemi ile her firmanın ürünlerini rahatlıkla sisteme ekleyerek sergileyebildiği, ayakkabı sektörünün tüm özelleştirmelerine sahip, online alışverişin toptan şekilde gerçekleştirildiği, teklif sistemi, ihale sistemi gibi bir çok artılarında bulunduğu e-pazaryeri projesidir. 

 • müşteri

  ayakkabicilar.com

 • sektör

  Toptan Ayakkabı Pazarı

 • hizmetler

  Pazaryeri Web Projesi
  UX/UI Tasarım
  Cihaz Duyarlı Tasarım
  Gelişmiş SEO Araçları
  Entegre Yönetim Sistemi
  Yazılım Çözümleri
  Kurumsal Kimlik

 • sınıflandırma

  E-Pazaryeri Web Uygulaması
  Web Yazılım
  SEO & SMO Yönetimi
  Marka Yönetimi
  Proje Yönetimi ve Danışmanlığı

Vayes Yaklaşımı

Sektörün içerisinde yılların deneyimini online tarafa taşımak ve dijitalde sektörü geliştirme ve fayda noktaları oluşturma hedefi ile yola çıkan ayakkabicilar.com da yenilikçilik ile mükemmeliyetçiliğe sahip bir tasarım oluşturacak olmanın heyecanı ile başladığımız çalışmayı, yoğun kullanıcı trafiğini göz önüne alarak kod alt yapısından görsellere tüm kaynakların en etkin şekilde kullanımını sağlamak üzere yaptığımız gelişmiş optimizasyonlar ile projenin şekillenmesini sağladık.

Yazılımsal çözümler için yaptığımız çalışmalarda, EYS sisteminin modüler altyapısını daha da güçlü kılarak e-pazaryeri sistemini klasik yapıdan müşteri ya da kullanıcı tarafında kolaylıklar sunacak hale getirdik, web tabanlı ve kullanıcı dostu bir arayüzle sürekli artan üye sayısını aynı performans ile yönetmeyi mümkün kılacak etkin bir veri akış mimarisi planlayarak geniş proje aşamasını sorunsuz akıcı bir dizaynda tamamladık. Günümüzün en önemli ihtiyaçlarından olan mobil cihaz tasarımını da ihmal etmeden, geliştirdiğimiz özel arayüz çalışmalar ise projenin kullanışlılığını ve mobil trafik etkileşimini üst seviyeye çıkarmayı sağladı ve projenin boyutunun hızla artmasına fayda sağladı. Proje içerisinde gelişim evreleri sürekli takip edilerek teknik ve tasarımsal yenilikler uygulandı. Ortak ödeme sistemleri entegrasyonu yapılandırıldı ve proje danışmanlığı üstlenilerek Güvenli Online Ödeme sistemi hem yazılımsal hem entegre yapıda işlenerek sisteme oturtuldu. Her gün artan kullanıcı sayısı ile günden güne proje kendini büyütmeye ve sistem gelişmeye devam etmektedir.

ayakkabicilar.com pazaryeri projesi

 

Özellikle gece sık olarak bilgisayar veya telefon kullanımı yapıyorsanız gece ışığını (Night Light) açmanız gözlerinize fayda sağlayacak ve yorulmanızı önleyecektir.)