Progroup

Uluslararası Danışmanlık

Hızlı Bakış

2003 yılında faaliyetlerine başlayan ve bugün İstanbul merkez ofis olmak üzere İzmir ve Kütahya irtibat noktaları ile hizmet veren, 20’yi aşkın profesyonel danışman kadromuz ve 120’in üzerinde eğitmen ile müşterilerine ihtiyaçları doğrultusunda özelleştirilmiş, entegre çözümler üreten uluslararası danışmanlık firması PROGROUP...

Vayes Yaklaşımı

İşletmelere daha düşük maliyetle, daha hızlı ve maksimum verimlilikle hizmet verebilmek için çalışmalarını sürdürüyor.
İşletmelerin 'geleceğin peşinde değil önünde' olmaları ve sorunlarına daha hızlı yanıt verebilmek için sektörel iş birliklerini arttırmaya devam etmeyi hedefleyen PROGROUP Uluslararası Danışmanlık modern altyapı ve güçlü web tasarım altyapısı ile buluşarak yaşadığı tüm dijital sorunlardan sıyrılarak online dünyada hızla yükselişini sürdürmeyi hedeflemektedir.

Web tasarım çözümlerine ilave olarak ileri düzey anket sistemi ve Turquality check-up yapısı inşaası ile müşterilerine sağladığı hızlı dönüş ve yorumlama kabiliyeti sayesinde gücüne güç katmaktadır.

web tasarım

Instagram'da en verimli etkileşim alacağınız saatler sabah 07:00 - 09:00 arası ve akşam 19:00 ile 24:00 arasıdır. İnsanlar ilk uyandığında Instagram'a bakar. İşten gelip dinlendikten sonra da aktif olarak sosyal medyayı kullanır.