Vayes Akademi

Ağustos 01, 2019 -

Vayes Akademi Kapılarını Açıyor..

Dijital dünyada işinize yarayacak beceriler edinmeniz için bizler hazırız ya siz ?
kişisel güveninizi artırmak ve işlerinizde - projelerinizde başarılı olmanıza yardımcı olmak için tasarlanan esnek ve kişiye özel eğitimler ile kariyerinizi veya işinizi istediğiniz hızda geliştirebilirsiniz.

İşlerinizde başarılı olmanıza yardımcı olacak araçları şimdi keşfetmeye başlayın.

Doğru müfredat ile, sadece teori odaklı eğitim sistemlerine kıyasla farklı olan bir eğitim şekline açık mısınız ?

Dijital pazarlamanın en önemli konularında 0 uygulamalı atölye eğitimleri ile , katılımcıların konuları uygulayarak öğrenmesi amaçlanır. Her eğitim haftasında öğrencilere özel olarak yaratılan test ortamları sayesinde, öğrenciler, eğitmenlerle birlikte eş zamanlı olarak dijital pazarlamaya dair konuları pratik ederek öğrenir ve hafta aralarında gerçekleşen “Online Tekrar Dersleri” ile öğrenim pekiştirilir.

Üstelik,katılımcılara, “Ücretsiz Tekrar Dersleri” ve eğitmenlerden “Eğitim Sonrası Kariyer Mentorluğu ” sunulur. Bu sayede katılımcı öğrenciler, iki( 2) aylık eğitim dönemi sonrası, Analytics Akademi Sürekli Eğitim Merkezi’nde dijital pazarlamaya dair gelişimlerini sürdürmeye devam ederler.

Eğitim Sonrası Kazanımlarınız
Dijital pazarlama uzmanlığı için gerekli temel seviye bilgileri pratik ederek öğreneceksiniz,
İşletmelerin pazarlama departmanlarında dijital pazarlama uzmanı olmak için gerekli temel bilgilere tam hakim olacaksınız,
"Onaylı Uzmanlık Sertifikalı” bir dijital pazarlama uzmanı olacaksınız,
Google Adwords (Google Ads) , Facebook Ads , Google Analytics, Google Tag Manager, Hotjar gibi önemli dijital pazarlama araçları kullanımında yetkinlik kazanacaksınız,
Eğitim sonrasında staj imkanı sayesinde, eğitimde öğrendiklerinizi pekiştirerek uzmanlığınızı geliştirme imkanı yakalayacaksınız,
Türkiye’nin önemli markalarında çalışan eğitmenlerimizden mentorluk desteği alarak adaptasyonunuzu kolaylaştıracaksınız,
Destekleyici, Türkçe online eğitim materyallerine sınırsız ve ücretsiz erişim hakkı kazanacaksınız ve gelişimini devam ettirebileceksiniz.
Eğitime Kimler Katılabilir?
Dijital pazarlama uzmanı olarak kariyer hedefleyenler,
Dijital Pazarlama kariyer hedefi olan üniversite öğrencileri,
Kariyerine yeni başlayan dijital pazarlama, iletişim, sosyal medya uzmanları,
Kariyerine dijital pazarlama uzmanı olarak yön vermek isteyen şirket çalışanları,
Şirketlerin pazarlama, kurumsal iletişim departmanlarında görevli yeni başlayan uzmanlar,
Freelancer olarak dijital pazarlama hizmeti vermek isteyen yeni başlayanlar,
İşletmesinin dijital pazarlamasına yön vermek isteyen orta ve üst düzey yöneticiler,
Dijital dünyada satış hedefi olan işletme sahipleri,
Kontenjan9/20
9

Serdar GÜRSOY

Sektördeki 10+ yıllık tecrübesi ile yenilikçi ve akışı değiştiren fikirlerle ticareti arttırıcı bazda pazarlama çözümleri üreten Dijital Stratejist.

Vayes Blog'a yeni içerik eklendiğinde ilk siz haberdar olun!

BÜLTEN ÜYELİĞİ

Instagram'da en verimli etkileşim alacağınız saatler sabah 07:00 - 09:00 arası ve akşam 19:00 ile 24:00 arasıdır. İnsanlar ilk uyandığında Instagram'a bakar. İşten gelip dinlendikten sonra da aktif olarak sosyal medyayı kullanır.