Ceren Yılmaz Danışmanlık

Danışmanlık ve Eğitim

Hızlı Bakış

Ceren Yılmaz Danışmanlık ve Eğitim, ilişkiler başta olmak üzere değişim tasarımı, kariyer planlama, stresle başa çıkma yöntemleri gibi birçok alanda eğitim vermektedir. İlişki gündemi olan danışanlar hedef kitlesi olmasına karşın bu kitlenin kariyer hedefleri, aile ilişkileri de uzmanlıkları arasındadır. Üniversite hazırlığında olan 14 yaş üzeri gençlerle de öğrenci koçluğu, genç danışanlarla üniversite sınavı ve meslek seçimi konusunda hizmet sunabilmektedir.

 • müşteri

  Ceren Yılmaz Danışmanlık

 • sektör

  Eğitim ve Danışmanlık

 • hizmetler

  Web Tasarım
  Web Yazılım
  UX/UI Tasarım
  Cihaz Duyarlı Tasarım
  İçerik Yönetim Sistemi
  Yazılım Çözümleri

 • sınıflandırma

  Web Yazılım
  Proje Yönetimi ve Danışmanlığı

Vayes Yaklaşımı

Ceren Yılmaz Danışmanlık markasından alınan bilgiler doğrultusunda planlanan öncelikle Kurumsal Klimlik Çalışmaları ve akabinde responsive uygulama özelliği ile ön plana çıkan web tasarım projesi, Vstart içerik yönetim sistemini tercih eden bir web tasarım ve web yazılım projesi onaylar ile ilerlemesini ve tam özellikler ile çalışmasını sağlamıştır.

Tüm mobil cihazlara uyumlu ve geniş arama motoru optimizasyonu modül yapısı ile dijital ortamda firmanın tüm isteklerine fazlası ile cevap veren bir web sitesi projesidir. Kurumsal Kimlik Referans

Instagram'da en verimli etkileşim alacağınız saatler sabah 07:00 - 09:00 arası ve akşam 19:00 ile 24:00 arasıdır. İnsanlar ilk uyandığında Instagram'a bakar. İşten gelip dinlendikten sonra da aktif olarak sosyal medyayı kullanır.