Gaziosmanpaşa Tüp Bebek Merkezi

Tüp Bebek Merkezi

Hızlı Bakış

Yeni Yüzyıl Üniversitesi Özel Gaziosmanpaşa Hastanesi, Üniversite hastanesi olma ayrıcalığını hastalarına yansıtan dünya standartlarında başarıya sahip Tüp Bebek Merkezidir. Vayes digital ile dijital pazarlama çalışmalarını start eden tüp bebek merkezi bir dijital pazarlama başarı hikayesidir. Hekimlerimizin konuda sunmuş oldukları hizmetler ile hastların yüz güldüren sonuçlar alması işi başarı noktasına taşımaktadır.

 • müşteri

  Gaziosmanpaşa Hastanesi Tüp Bebek Merkezi

 • sektör

  Web Yazılım
  UX/UI Tasarım
  Cihaz Duyarlı Tasarım
  İçerik Yönetim Sistemi - Djital Pazarlama
  Yazılım Çözümleri

 • sınıflandırma

  Web Yazılım
  Web Tasarım
  Dijital Pazarlama
  Proje Yönetimi ve Danışmanlığı

Vayes Yaklaşımı

Yeni Yüzyıl Üniversitesi Özel Gaziosmanpaşa Hastanesi Tüp Bebek Merkezi markasından alınan bilgiler ile planlanan, öncelikle Sosyal Medya varlıklarının oluşturulması ve markanın dijital yüzü olan web sitesi çalışmalarını baştan inşaa ederek performans odaklı düşünce ile geri dönüşüm analizleri ve yüksek verim için özelleştirilmiş landing page sayfaları sayesinde ön plana çıkan web tasarım projesi, Vstart içerik yönetim sistemini tercih eden bir web tasarım ve web yazılım projesi sürecin ana konsepti olmaktadır.

Mobil cihazlara 0 uyumlu ve geniş arama motoru optimizasyonu modül yapısı ile dijital ortamda firmanın tüm isteklerine fazlası ile cevap veren tüp bebek merkezi web sitesi projesi oluşturulmuştur.

Dijital pazarlama fonksiyonları;

Vayes bir orkestra şefi yaklaşımı sunarak Gop Tüp Bebek Merkezi' ne Sosyal Medya Yönetimi - Sosyal Medya Reklamları - Google Reklamları ile performans pazarlama çalışmalarında hizmet vermekte ve pozitif dönüşler aldırmaktadır.

[youtube::dYBSpG1wukc]

Müşterilerimizden bu gibi güzel dönüşleri duyabilmek bizlerin gücüne güç katmakta ve işimizin pozitif dönüşlerini sizler ile paylaşmaktan mutluluk duyarız.