İstoç Navigasyon iOS ve Android Mobil Uygulama Geliştirme

Vayes Dijital ile İSTOÇ Navigasyon yayında

Hızlı Bakış

Vayes Dijital Yeni Mobil Uygulama Projemiz İftihar ile Sunarız;

Vayes Dijital Mobil Uygulama (Mobile App) Projelerinden İstoç Navigasyon ile İstoç’a dair her şey bir uygulamada toplamak üzere yepyeni bir sistem geliştirerek app haline getirdi, İstoç Navigasyon’ u kullanıcılarıyla buluşturan gelişmiş özellikleri içinde barındıran IOS ve Android platformlarında aktif yoğun ziyaretçi akışı ile start edildi.

 • müşteri

  İstoç Navigasyon

 • sektör

  Mobil Uygulamalar - IOS ve Android

 • hizmetler

  UX/UI Tasarım
  Mobil APP Geliştirme
  Dijital Pazarlama

 • sınıflandırma

  Mobil Uygulama
  Mobil APP Tasarım - Yazılım
  API Entegrasyonu

Mobil Uygulama Geliştirme - IOS - ANDROID

İstoç Navigasyon, geniş arama sistemi ile, kullanıcıların; firmalara, sektörlere, ürünlere kolaylıkla ulaşmalarını sağlamak için geliştirilmiş bir mobil uygulama olması ile öne çıkıyor. Uygulama içerisinde İstoç’a ait neredeyse her şeyi bulmanız mümkün hale getiren bir mobil uygulama geliştirilmiştir.

Sektörlere göre firmaları filtreleyebilir, Google’da arama yapıyormuş gibi bu firmalara ait adres ve yol tarifi bilgilerine hızlı bir şekilde ulaşabilir birçok yenilikçi yazılım teknolojisi ile sistem desteklenerek güçlendirildi.

İstoç Navigasyon, IOS ve Android uyumlu, kullanıcıların ihtiyaçlarına çözüm bulmak üzere tasarlanmış gelişmiş bir uygulamadır. Üstelik Ücretsiz!

Vayes Dijital’ in Ar-Ge ile kattığı özellikler listesinde yazılım teknolojileri de en az dijital pazarlama enstrümanları dikkat çeker pozitf yorumlar getiriyor, bu çizgide profesyonel mobil uygulamalar geliştirmek ve daha da fazlasını üretmek Vayes Digital 'in ana hedefleri arasında yer almaktadır.

Kullanıcıların en çok sorun yaşadığı yerleri analiz eden ve bu analizler ile proje geliştirmelerinde etkin rol oynayarak, müşteriden aldığımız brieflere katkı ve geliştirmelerde “kullanıcı için önemli ise bizim içinde önemlidir” düşüncesini benimseyerek ve tüm projelerde öncelikli halde olan bu fikrin pozitif sonuçlarını hem kullanıcılardan hem proje yayıncısından duymak bizlere övünç sağlıyor.

İstanbul Toptancılar Çarşısı kısa adı ile İSTOÇ geleneksel bir pazaryeri, dijital dünya hızla büyürken büyük bir merkez olan İSTOÇ yeni ürün almak, satmak isteyen birçok e-ticaret firmasının en uğrak ve işlek caddesi konumunda, bu konuma yaraşır bir çözüm üretimi gayet uygun ve işlevsel olması kullanıcılar tarafından gelen yorumlar olduğunu da paylaşmak isteriz.

Kullanıcı arayüzü, gelişmiş yazılım teknolojileri ve stratejik yapılmış birçok özelliği ile,

İstoç’u mobil cihazında gezmeye, keşfetmeye hazır mısın? :)

Mobil Uygulama Geliştirme

Instagram'da en verimli etkileşim alacağınız saatler sabah 07:00 - 09:00 arası ve akşam 19:00 ile 24:00 arasıdır. İnsanlar ilk uyandığında Instagram'a bakar. İşten gelip dinlendikten sonra da aktif olarak sosyal medyayı kullanır.