Pierre Fabre

Ipad Uygulaması

Hızlı Bakış

Ipad üzerinde çalışması planlanan uygulamasın kendine birçok has özellikleri ile tasarlanması ve geliştirmesi çalışması.

Günümüzde çok aktif kullanılan cihazlar arasında yer alan tabletler için geliştirmeler sunan Vayes bu çalışmasında da müşteri isteklerini cevaplar yazılım teknolojilerini kullanarak proje teslimini başarılı şekilde sağlamıştır.

 • müşteri

  Pier Fabre

 • sektör

  İlaç

 • hizmetler

  Mobil Uygulama
  UX/UI Tasarım
  Cihaz Duyarlı Tasarım
  Mobil Yönetim Sistemi
  Yazılım Çözümleri

 • sınıflandırma

  Mobil Uygulama
  Proje Yönetimi ve Danışmanlığı

Vayes Yaklaşımı

Alınan bilgiler doğrultusunda planlanan tablet uygulama özelliği ile ön plana çıkan proje, belirli aşamalarda uluslar arası çalışan Pier Fabre tarafından gelen onaylar ile ilerlemesini ve tam özellikler ile çalışmasını sağlamıştır.

Ipad uygulaması, mobil geliştirmeler arasında önemli bir konumda yer almakta ve kurumsal firmalar bu uygulamalar ile başarılı sonuçlara erişmektedir. Başarılı proje çalışmaları ile verimlilik esası ile iş teslimi gerçekleştirilmiştir. Proje gizliliği esası ile özel paylaşım kullanımı şeklinde Apple Store yüklemesi yapılmıştır.

Ipad Katalog Uygulaması

 

Instagram'da en verimli etkileşim alacağınız saatler sabah 07:00 - 09:00 arası ve akşam 19:00 ile 24:00 arasıdır. İnsanlar ilk uyandığında Instagram'a bakar. İşten gelip dinlendikten sonra da aktif olarak sosyal medyayı kullanır.