Proplan-PMC

İnşaat Proje Yönetimi - Danışmanlığı

Hızlı Bakış

Büyük başarılar için harekete geçmek, harekete geçmek için hayal kurmak gerekir. Sadece planlamak değil, önce inanmak gerekir. Proplan-PMC Havalimanı, metro, baraj, altyapı, demiryolu, tünel, lüks konut, zincir oteller, endüstriyel tesis, spor kompleksi, alışveriş merkezleri, kültür ve iş merkezleri, marina ve karma yapılı projeler gibi farklı şantiyelerinde önemli tecrübelere sahip ProPlan; bilgiden aldığı güçle ve asla taviz vermediği kusursuzluk ilkesiyle çalışıyor.

ProPlan; hayalleri planlara ve planları gerçeğe dönüştürmeye devam ediyor.

 • müşteri

  Proplan-PMC

 • sektör

  İnşaat

 • hizmetler

  Web Tasarım
  Web Yazılım
  UX/UI Tasarım
  Cihaz Duyarlı Tasarım
  İçerik Yönetim Sistemi
  Yazılım Çözümleri

 • sınıflandırma

  Web Yazılım
  Proje Yönetimi ve Danışmanlığı

Vayes Yaklaşımı - Proplan-PMC Bütünleşmesi

Müşterimizin dilinden kendisi ve bu anlatımın dijital ile birleşerek yepyeni bir projenin doğuşu..

Gelin bu yenilikçi web sitesi ile birlikte neleri ortaya çıkardık bahsedelim..

Tecrübenin Artısı
Şantiye tozu yutmadan, ayakkabılar çamurlanmadan, sahanın havasını koklamadan sağlam adımlar atılması mümkün değildir. ProPlan yöneticileri ve çalışanları, öngörü ve belirsizlik öğesinin saptanmasında saha tecrübelerinden yararlanırlar ve projelerin sıfır hata ile tamamlanmasını sağlarlarız dediler bizde Vayes olarak bu bilgi ışığında işimize derin tecrübe kattık.

web tasarım

Yeniliğin Gücü
Dünya pazarında kabul gören proje yönetimi metotlarını kullanan ProPlan, yöntemlerini uluslararası pazardaki gelişmelere göre yeniler. Yerel değerleri ön planda tutarken evrensel normlara uygun hareket ve sürdürülebilir kalkınma hedefi olan projeler üretiriz dediler; Vayes olarak bizde bu bilgi ile yepyeni dijital unsurlar ile web sitemizi geliştirdik.

Kusursuz Yönetim Sistemi
ProPlan Yönetim Sistemi ile proje süreçlerinin hızlı ve eksiksiz bir şekilde ilerlemesini sağlar. 
Türkiye'nin ve dünyanın önde gelen üniversitelerinden mezun olan ProPlan çalışanları; uluslararası tecrübeleri ve mükemmeliyetçi anlayışlarıyla sadece ProPlan'a değil, dâhil oldukları projelere de artı değer katarız dediler; Vayes olarak kusursuzluğu hedef alan çalışma eşiğini bu web sitemizde yükselttik.

Doğru Seçimlerin Avantajı
Sahip olduğu bilgi birikimimizle müşterilerinin yatırımlarına değer katan ProPlan; yatırımlarınızın kazanca dönüşmesini sağlar. ProPlan, hedeflenen işin tek seferde yapılmasını sağlayarak zamandan ve bütçeden tasarruf sağlar dediler; Vayes olarak bizleri tercih eden ve bu projenin oluşumunda emeği geçen tüm ekimize ve Proplan-PMC ekibine ve yöneticilerine teşekkürü bir borç biliriz.

Whois; Domainin kayıt ve bitiş tarihi gibi bilgiler başta olmak üzere sahibinin iletişim bilgilerini içeren, domainlerin kimlikleridir.