Google Reklam Fiyatları

Ağustos 10, 2018 -

Google da reklam vermek istiyorum diyorsanız doğru sayfadasınız;

Google'da Şimdi Reklam Verin

Düşününki müşterilerinizin tamda ihtiyacı olduğunda karşısında siz varsınız, bunu hayal edebiliyor musunuz ?

Sektörünüze, pazarınıza, ürün  yada hizmetinize göre değişebilir bir görece ama belki yüzler yada binlerce ve hatta milyonlarca potansiyel müşterinin tam karşısındasınız.

Google Reklamlarını Doğru Çalıştıran Kazanıyor!

Sunduğunuz ürün veya hizmetleri potansiyel müşterilerinizin Google üzerinde yaptığı aramalarda iletişime geçmesini sağlayan bir reklam türü olan adwords yeni adı ile Google Ads da aradıkları anda sizi bulsunlar.

Google Reklamları Nasıl ücretlendirilir ?

Yalnızca reklamınız tıklanır ve web sitenize kullanıcılar ziyaretçi olarak giriş yaptığında, yada arama reklamları kurulmuş ise telefonla arandığınızda reklam ücreti ödemiş olursunuz.

Boşa giden reklam bütçeleri ile hem nakit hemde vakit kaybetmeyin!

Profesyonel Google Reklam Ajansı Ads uzmanlarımızdan kurulum desteği almak için şu numarayı arayabilirsiniz : 0212 855 94 04

Yada formu doldurun bizler sizlere ulaşalım. 

Siz Müşterilerinize Nasıl Ulaşmak İstediğinizi Seçin Uygun Platformu Uzmanlarımız Belirlesin

"Google Ads" reklamları ile hedef müşterinize ulaşmanın birden fazla yolu vardır:

1- Metin Tabanlı Arama Ağı Reklamları,
2- Grafik Görüntülü Reklamlar,
3- YouTube video reklamları,
4- Uygulama İçi Mobil Reklamlar.


Arama Ağı Reklamları

Reklamlarınız Google'da arama sonuçlarının yanında gösterilir. İyi bir zamanlama önemlidir.


Görüntülü Reklamlar

Gmail'deki metin ve banner reklamların yanı sıra iki milyondan fazla web sitesi ve uygulamadan oluşan bir ağ ile reklamlarınız müşterilerinizin olduğu yerde gösterilebilir.


Video Reklamlar

İşletmeniz YouTube'da yeni müşterilerin karşısına çıkarak hayat buluyor. Bu, öykünüzü paylaşmak için benzersiz bir yoldur.

Uygulama Reklamları

Tasarım deneyimine gerek olmadan Google ağının tamamında reklam yayınlayarak uygulamanızı tanıtın.

İSTEDİĞİNİZ KULLANICILARA ULAŞIN 

Yerel kalın veya dünyaya açılın.

Google reklamlarınızı dilerseniz lokal bir alanda işletmenize birkaç kilometre alanda potansiyel müşterilerinize ulaşabileceğiniz şekilde ya da tüm bölgelerde veya ülkelerde reklam çalışmaları yapılabilmesi mümkündür. Google Ads ile ne kadar kişi ile tanışmak istiyorsunuz yanıtına göre bu durumu sizler belilrleyebilirsiniz.

Sadece ve sadece sonuç getiren reklamlar için ödeme yapmaya hazır olun.

Google Ads reklamlarında örneğin bir kullanıcı ürünleriniz ile alakalı bir arama yaptı ve reklamlarınız gösterildi ancak kullanıcı reklamınıza tıklamadı bu durumda reklam ücreti ödemez ve bakiyenizden herhangi bir düşüm olmayacaktur.Google reklamlarında görüntülemek için sizden ücret alınmaz. Reklam ücretlendirmeleri, sadece potansiyel müşteriniz reklamınızı tıkladığında, YouTube'da videonuzu izlediğinde veya işletmenizi telefonla aradığında ücretlendirme yapılır.

Ne kadar reklam bütçesi harcamak istediğinizi siz belirleyebilirsiniz, isterseniz şu şekilde tariflendirelim,

anahtar kelimeniz "gümüş saat" olsun, potansiyel gümüş saat arayan kullanıcılar Google a bu anahtar kelimeyi yazdığında tüm sonuçların karşısında çıkmak isterseniz örnekle günlük bu anahtar kelimenin araması 500 ise ortalama tıklama başına maliyette 0,1 Kr. ise 50 TL günlük bütçe ayırmalısınız.

Reklam bütçe belirleme konusu tamamı ile size aittir. Bazı işletmeler ayda on bin TL ler harcarken bazıları birkaç yüz TL yatırım yaparak sonuç alırlar.

Peki ajanslar bu çalışmaları nasıl ücretlendirir ?

Tercih edeceğiniz ajanslar kesinlikle rozetli ve lisanslı partner olmalıdırlar. Bu kontrolü linki kullanarak yapabilirsiniz. Google Partner Ajans Bul

Etiketler
  • Google Adwords

Serdar GÜRSOY

Sektördeki 10+ yıllık tecrübesi ile yenilikçi ve akışı değiştiren fikirlerle ticareti arttırıcı bazda pazarlama çözümleri üreten Dijital Stratejist.

Vayes Blog'a yeni içerik eklendiğinde ilk siz haberdar olun!

BÜLTEN ÜYELİĞİ