Google Reklam Verme

Haziran 22, 2018 -

Google'da Reklam Verin Kazanmaya Hızla Başlayın!

Müşterilerinizin aklından hizmetleriniz/ürünleriniz tam geçtiği anda Google'da aradıkları vakit hemen sizi bulsunlar. Google adwords reklamlarında siz de yalnızca reklamınız ilgili anahtar kelimelere tıklanıp web siteniz ziyaret edildiğinde veya telefonla arandığınızda ödeme yaparak yeni müşterileriniz ile hızla tanışın ve kazanmaya başlayın.

Dijital dünyanın nimetlerinden faydalanmak ve bu reklam çalışmaları kapsamı ile dünyanın küçük bir köy olduğunu kolayca yönetilebilir ve ulaşılabilir olacağınızı görebilirsiniz.

Yerel bir örnek vermek gerekirse;

Türkiye 'de yer alan bir işletmeniz var hangi il olduğunun çok önemi bulunmuyor. İlk adım;

Kaliteli Web Sistesi 

İyi bir web sitesi inşaa ederek dijital dünyada müşterilerinizi karşılacayak bir mağaza yada kurumsal görüntünüz kesinlikle olmalı ve rakiplerinize göre bu mağazanızın yani web sitenizin içeriklerinden görsellerine her detayı çok çok önemli.

Web tasarım ajansı mı arıyorsunuz o halde bu kısım sizler için.

Vayes Digital 'in çoğunlukla müşterileri ile paylaştığı bir deyimden bahsederek devam edelim;

Dijital varlığınız web siteniz, e- ticaret siteniz vb.leri geleneksel dükkanınız yerine aldı dolayısı ile bu dükkan, mağaza yada ofisinize çok çok özen göstermelisiniz.

Geleneksel mağazanızda bir müşterinize ayırdığınız vakti ayırarak tüm konularınızı sanki bir müşterinize anlatır gibi anlatın ve dijital reklamlar yapalım Google adwords ile mağazanıza yani web sitenize belki binler yüzbinlerce yeni potansiyel müşteri adayları ile karşılaştırıp sizleri tanıştıralım bu işe ne dersiniz ? 

HEMEN BAŞLAYIN

[youtube::sb3UZRcJmyU]

AdWords uzmanlarımızdan kurulum desteği almak için buradaki telefon numaralarımızı arayın: 0212 855 94 04 dijital pazarlama ekibimiz ile hemen yola koyulabilir ilk reklamınızı aktif edebilir ve hızla yepyeni müşterileriniz ile tanışabilirsiniz.

Neden Google AdWords Reklamlarını Kullanmalıyım ?

Web sitenize / mağazanıza şuan olduğundan daha fazla müşteri çekmek istiyorsunuz ?

Evet bu sizler için güzel bir alternatif olacak,
Web sitenize / sanal mağazanıza yeni ziyaretçiler müşteriler çekmek, İnternet satışlarınızı arttırmanızı sağlayabilir, telefonla işletmenizin aranması veya var olan müşterilerinizi sadık müşteri yaparak kalıcı hale getirmek gibi farklı hedefleriniz olabilir. Dijital pazarlama ile günümüzde artık hepsi ulaşılabilir ve istatistikler alınarak kontrol edilebilir durumda ve Google AdWords sayesinde hepsi kolayca mümkün olabilir.

Potansiyel müşterilerinize, kullanıcılarınıza doğru zamanda ulaşmak mı istiyorsunuz ?

Tam ihtiyaç anında onların karşısında olmayı bir düşünün;

Örnekle bir çilingirsiniz ve Google'da Adwords reklamları yapmaya ikna oldunuz (potansiyeli gördükmek önemli) öyle yada böyle bir şekilde anahtarına ulaşamayan bir çok kişi bulunuyor,

Google Adwords Reklamları

bu ihtiyaç var olduğunda herkes cep telefonuna sarılarak "çilingir" anahtar kelimesini kaullanarak arama yapıyor.

İşte tamda bu noktada reklamlarınız yayında ise kullanıcılar işletmenizi, tam olarak sunduğunuz ürün veya hizmetleri aradıkları anda bulacak ve sizlere ulaşarak hizmetinize talip olacaklar.

Bu arada anahtarlarınızı kaybetmenizi hiç istemiyoruz, belkide son bıraktığınız yerde olabilir :) 

Google Adwords ile yakınınızdaki müşteriler ile dünyanın diğer ucundaki müşterileri bulmak çok kolay.

Dilerseniz Google Adwords reklamlarınızı belirli ülkelerde, bölgelerde veya şehirlerde aktif edebiliriz, diğer alternatif olarak sadece işlemenize veya mağazanıza örnekle 10 km çağındaki kişilerede reklamlarınızı gösterebiliriz.

Google reklamlarında profesyonel destek önemli mi ?

Tabiki Google AdWords'de kampanyanızı kendiniz yönetebilirsiniz, Ancak aracınız bozulduğunda nasıl ki profesyonel bir destek alıyorsanız aslında bu konuda biraz bu benzetmeyi kullanabiliriz, yani belki aracınızı sizlerde tamir edebilirsiniz fakat bunu yapabilmek için aracınızın tüm aksam ve parçaları genel işleyişi hakkında tam bilgiya sahip olmalı bunun yanında en iyi alatlere de ihtiyacınız olacak bu aletler ise doğru anahtar kelime stratejisi kurmak üzere kullandığımız toollar oluyor,

Unutmayın size bir iş çok kolay gibi görünüyor ise bu işin kolay yada kapsamının az olmasından kaynaklı değil yapan kişinin çok iyi bir uzman olduğunu gösterebilir!

Profesyonel Google Reklam Ajansı Adwords destek için bizi şu numaradan arayabilirsiniz 0212 855 94 04

 Ücretsiz Google ADS (Adwords) eğitiminden faydalanmak için lütfen linke tıklayınız.

 

Etiketler
  • Google Adwords

Vayes Blog'a yeni içerik eklendiğinde ilk siz haberdar olun!

BÜLTEN ÜYELİĞİ