Embryolisse

1950 den Bu Yana Dünyaca Ünlü Makyaj Artistlerinin Sırrı!

Hızlı Bakış

1950 yılında Paris’te bulunan Saint-Louis hastanesinde cilt sorunları üzerine çalışan dermatolog Dr. Tricot, Lait-Crème Concentré ‘yi üretti ve o günden beri ‘kült ürün’ olarak adlandırılan bu ürün tüm dünyada milyonlarca adet satıldı. Yüksek toleranslı ve çok amaçlı bu kremden Embryolisse markası doğdu.

Milyonlarca adet satılan bu ürünle birlikte Embryolisse yüksek toleranslı ve etkili bir cilt bakım serisi geliştirerek tek bir felsefeyi benimsedi: cilde temel ihtiyaçlarını vererek sağlıklı ve güzel görünmesini sağlamak. Embryolisse markasını eşsiz kılan özellik hem dermataloglar tarafından önerilmesi hem de güzellik dünyasında makyaj artistleri tarafından tercih edilmesidir.

 • müşteri

  Embryolisse

 • sektör

  Kişisel Bakım - Güzellik

 • hizmetler

  Web Tasarım Yazılımı
  UX/UI Tasarım
  Cihaz Duyarlı Tasarım
  İçerik Yönetim Sistemi
  Yazılım Çözümleri

 • sınıflandırma

  Web Yazılım
  Proje Yönetimi ve Danışmanlığı

Vayes Yaklaşımı

Dünyaca ünlü Fransız markası olan Embryolisse için hazırlıklarımız ürünü tanımak ile başladı, biz biliyoruz ki en iyi anlatım işi en iyi bilen tarafından olur, bu mana ile müşterimizi çok iyi dinleyerek ve birçok parametreyi göz önünde bulundurarak rakip araştırmaları ile destekleyecek şekilde bir web tasarım çalışması ortaya çıkarılmıştır. Vayes Dijital, Embryolisse markası için marka hikayesi ile özdeşecek bir tasarım ve yazılım mimarisini en ideal şekilde inşaa etmeyi hedeflemektedir.

Güçlü markalar, güçlü tasarımlar ve güçlü bir sistem altyapısı ister;
bu doğruştuda Vayes İçerik Yönetim Sistemi devreye girerek işin bütün yükünü omuzlayarak tasarımsal ve yazılımsal güncel teknolojiler ile bezenmiş yepyeni bir web sitesi sunmaktadır.

Instagram'da en verimli etkileşim alacağınız saatler sabah 07:00 - 09:00 arası ve akşam 19:00 ile 24:00 arasıdır. İnsanlar ilk uyandığında Instagram'a bakar. İşten gelip dinlendikten sonra da aktif olarak sosyal medyayı kullanır.