Kimm Yapı

İnşaat Sektörü Evrimi

Hızlı Bakış

İnşaat sektörü öncülerinden Kimm Yapı firmasının ihtiyaçlarına cevap verecek ve hedeflerine dijital tarafta ulaşmasını sağlayacak web sitesi tasarım ve yazılım uygulaması projesidir. 

Mobil cihaz tasarımları çok aktif kullanılan cihazlar arasında yer alan tabletler için geliştirmeler sunan Vayes bu çalışmasında da müşteri isteklerini cevaplar yazılım teknolojilerini kullanarak proje teslimini başarılı şekilde sağlamıştır.

 • müşteri

  Kimm Yapı

 • sektör

  İnşaat

 • hizmetler

  Web Tasarım Yazılımı
  UX/UI Tasarım
  Cihaz Duyarlı Tasarım
  İçerik Yönetim Sistemi
  Yazılım Çözümleri

 • sınıflandırma

  Web Yazılım
  Proje Yönetimi ve Danışmanlığı

Vayes Yaklaşımı

Alınan bilgiler doğrultusunda planlanan responsive uygulama özelliği ile ön plana çıkan web sitesi projesi, vstart içerik yönetim sistemini tercih eden bir web tasarım ve web yazılım projesi onaylar ile ilerlemesini ve tam özellikler ile çalışmasını sağlamıştır.

Tüm mobil cihazlara uyumlu ve geniş arama motoru optimizasyonu modül yapısı ile dijital ortamda firmanın tüm isteklerine fazlası ile cevap veren bir web sitesi projesidir. 

Kimm Yapı Web Sitesi Projesi

 

Instagram'da en verimli etkileşim alacağınız saatler sabah 07:00 - 09:00 arası ve akşam 19:00 ile 24:00 arasıdır. İnsanlar ilk uyandığında Instagram'a bakar. İşten gelip dinlendikten sonra da aktif olarak sosyal medyayı kullanır.