En İyi Web Tasarım Şirketleri

Eylül 13, 2020 -

En İyi tasarlanmış bir web sitesine sahip olmak istediğinizde, en iyisiyle çalışmanız gerekir. Vayes, sektördeki en iyi web tasarım örneklerinin altına imzasını atmış profesyonel web tasarım ajansıdır.
Şimdi referanslarımıza göz atarak firmanız için en iyi web sitesi çözümlerini oluşturmak üzere bizlere ulaşabilirsiniz.

[youtube::uW1FbvASBAg]

Sizlere dijital dünyanın kapılarını en güçlü ve prestijli şekile aralamak Vayes Digital 'in ana konusudur. Siz işinize odaklanın geri kalanı Vayes 'e bırakın. 

Vayes, konu en iyi web tasarımı olduğunda en iyisini sunar ve Türkiye'deki en yetenekli tasarımcılara sahiptir. Markanızı müşterilerin seveceği ve anlayacağı şekilde ana hatlarını çizen bir web sitesi sağlamak için çalışır.

Aynı zamanda site ziyaretçilerinden maksimum düzeyde satış ve dönüşüm alabilmek için kullanıcı deneyimini ve teknik özellikleri de göz önünde bulundurur.

Vayes web tasarım ajansı, renk şemasından navigasyona kadar her şeyi mükemmel bir web sitesi tasarımı oluşturmak için her şeyi dikkate almaktadır. Web sitesinin markanıza uygun görünmesini ve hissetmesini sağlamak için her adımda sizinle iletişim kuracaktır.

Peki en iyi web tasarımı veya en iyi web tasarım ajansı sizin için neyi ifade etmektedir?

Web tasarımının görsel açıdan mı iyi olması, performans açısından mı iyi olması sizi tatmin eder? İsterseniz bu konuyu biraz inceleyelim.

Firmanızın kurumsal bir kimliği olan web tasarımının kuşkusuz tasarımının çok iyi ve yaratıcı olması gerekir. Fakat bu tasarımı oluştururken gereksiz kod kullanımı, yüksek boyuttaki görseller sitenizin hız ve SEO performansını olumsuz etkileyecektir.

Görsel açıdan siteniz mükemmel olsa bile sitenizin yavaş olması kullanıcı deneyemini düşürecektir. Kullanıcı deneyimi düşük olan web siteleri hem SEO tarafında hemde satış veya çağrı dönüşümleri açısından kötü performans göstermektedir.

Hande Ulusal Web Tasarımı

Vayes web tasarım ve yazılım ajansı, birincil önceliği kullanıcı deneyimi olan web tasarımı ve yazılımları geliştirmektedir.

Geliştirilen tasarımların markanın kurumsal kimliği ile uyumu, sektör ve pazar analizi, hedef kitlenin niteliği, SEO performansı gibi bir çok alt başlıkta incelenip tasarımlar yapılmaktadır.

[youtube::ajlsyJdE3GQ]

Harika bir web tasarımı neden önemlidir?

En iyi web tasarımının önemini sorguluyorsanız, başka yere bakmanıza gerek yok. İnternet kullanıcılarının yüzde 48'inin web tasarımını bir işletmenin güvenilirliğini belirlemede bir numaralı faktör olarak gördüğünü tespit ettik.

Bu, web siteniz harika bir tasarımdan yoksunsa, ziyaretçilerinizin neredeyse yarısının güvenilirlik ve meşruiyetten yoksun olduğuna inandıkları için sitenizden uzaklaşma potansiyeline sahip olduğu anlamına gelir.

En iyi web tasarımı hakkında ipuçları

Web siteniz, şirketinizin veya kuruluşunuzun yüzüdür. Genellikle bir müşterinin sizinle tanışması ve sizinle iş yapmak isteyip istemediğine karar vermesinin birincil yoludur.

Vayes'in tasarlamış olduğu özel tasarımları incelemek için referanlar sayfamızı inceleyebilirsiniz.

https://www.vayes.com.tr/tr/eglenceli-calismalar

Pek çok insan benzersiz etkileşimleri, en son trendleri veya diğer bazı gösterişli teknikleri görmek ister. Klasik tasarım ve kullanıcı odaklılık ile doğru dengeyi yakalamak için bazı ipuçları.

Kullanıcıların Sizi Bulması Gerekiyor

Web'deki en güzel, bilgilendirici siteye sahip olabilirsiniz, ancak kimse bulamazsa işe yaramaz. SEO hakkında biraz bilgi edinin veya size yardımcı olabilmemiz için bizimle iletişime geçin. İnsanlar Google'da arama yaparken, genellikle belirli bir şey ararlar.

Şirketinizi zaten bilmiyorlarsa, yaptığınız şeyi yapan bir şirket arayacaklar. Sizi bulabileceklerinden emin olun ve müşterilerinizi rakiplerinize kaptırmayın.

Web sitenizin tasarımından performansına bütün süreçlerde SEO uzmanlarımızdan destek alın. Sitenizin alt yapısının semantik yapıda kodlanmasına, URL yapısının SEO dostu olmasına ve mobil deneyiminin kusursuz olmasına dikkat edin.

Sitenizin botlar tarafından taranabilirliği, düzgün hiyerarşi ve kategori yapısı SEO için vazgeçilmezlerdendir. Vayesin bu süreçte size sınırsız destek vereceğinden şüpheniz olmasın.

Siteniz iyi Görünmeli

Bir araştırmaya göre çoğu insanın 50 ms (milisaniye) içindeki ilk izlenimlerine dayanarak bir fikir oluşturduğu ortaya çıktı. Google , bazen 17 ms kadar kısa sürdüğünü bile keşfetti.

İlk bakışta çirkin, meşgul, kafa karıştırıcı veya başka bir şekilde çekici değilse, bu ilk izlenim kullanıcının site ve işiniz hakkındaki görüşünü etkiler.

İçeriği taramak için bir veya iki dakika harcasalar bile, muhtemelen başka bir yere gideceklerdir. Harika görsel tasarım hakkında daha ayrıntılı bilgi bulabilirsiniz , ancak işte temel bilgiler.

  • Markanızı yansıtacak renk kombinasyonları kullanın
  • Sitenizin okunabilir olmasına özen gösterin
  • Sitenizin kontrastına dikkat edin
  • Sitenizi kullanmak çok kolay olmalıdır

Görsel tasarımda olduğu gibi, içeriğinize ve ziyaretçinizin ihtiyaçlarını karşılayıp karşılamayacağına dair ipuçları, mutlaka doğru olmasa da neredeyse içgüdüseldir. Vayes ile birlikte en iyi kullanıcı deneyimine sahip web sitesine sahip olabilirsiniz.

Artık web tasarımının başarılı bir çevrimiçi işin anahtarlarından biri olduğuna ikna olduğunuza göre, Vayes ile çalışmaya başlama zamanı! Hemen bizimle iletişime geçmek ve profesyonel destek almak için iletişim sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

En web tasarım şirketi arayışında olan kişilerin en çok sorduğu sorulardan bazılarına aşağıdan erişebilirsiniz.

Web sitemin maliyeti ne olmalı?

Projeniz için tasarımcının ve yazılımcının ne kadar saat çalışacağı, ne gibi araçlar kullanacakları projenin değerini belirlemektedir. Sizde projeniz için özel bir fiyat istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Diğer bazı faktörler, sitenizin ihtiyaç duyduğu şeyleri içerir. Sıfırdan mı inşa ediliyor yoksa zaten var olan bir web sitesine mi ekliyorsunuz? Sıfırdan üretilen bir web sitesi daha pahalıya mal olacaktır. Çünkü oluşturulması daha fazla zaman ve çaba gerektirecektir.

Bununla birlikte - bir web sitesinin size ne kadara mal olacağı, özelleştirme seviyesine, proje uzunluğuna vb. bağlı olarak 10.000₺ ila 100.000₺ arasında değişir.

Web sitem sıfırdan oluşturulduktan sonra müşterileri nasıl çekecek?

İşletme sahipleri arasında sıkça sorulan bir soru, trafiğin yeni tasarlanmış web sitelerine nasıl akmaya başlayacağıdır. Bu sorulması gereken bir sorudur. Web sitenizin çevrimiçi bulunabilirliğini sağlamak için bir arama motoru optimizasyonu (SEO) kampanyası başlatmanız gerekir. SEO çalışması olmadan, web sitenizin arama motorlarında üst sıralarda yer alması ve işletmenize çevrimiçi olarak yüksek miktarda trafik çekmesi pek olası değildir.

SEO, arama motorlarında web sitenizin sıralamasını iyileştirmek için yapılan optimizasyon çalışmalarıdır. SEO stratejileri, anahtar kelime araştırması, içerik oluşturma ve kullanımı kolay bir web sitesi oluşturmayı içerir, bu nedenle gerçekten web tasarımınızla birebir ilgilidir.

Vayes dijital performans ajansı ile birlikte kullanıcı deneyimi yüksek, SEO dostu web sitesine sahip olabilirsiniz. Dilerseniz projelerinize profesyonel SEO danışmalığıda verebiliriz.

SEO ve nasıl çalıştığı hakkında daha fazla bilgi arıyorsanız, bizimle iletişime geçin!

Web sitemin oluşturulması ne kadar sürer?

İşletmeniz için mükemmel web sitesini oluşturmak birçok adım içerir. Tasarım ekibimiz öncelikle proje için hedeflerinizi ve vizyonlarınızı ayrıntılı olarak anlamalıdır.

Daha sonra araştırma yapmaları, şablon oluşturmaları, ve web sitesini oluşturup geliştirmeleri ve tabii ki son revizeleri yapmaları gerekecek.

Tüm bu adımlar dahil edildiğinde, çoğu web sitesi baştan sona en az 8 ila 16 hafta sürer . Bununla birlikte, hedeflerinize, tasarımcınıza ve diğer değişkenlere bağlı olarak zaman biraz daha uzun veya daha kısa olabilir.

 

İşletmeniz için doğru web tasarım ajansını bulmak, şirketinizin çevrimiçi başarısı için zorunludur. İster ürün satıyor ister potansiyel müşteriler oluşturuyor olun, yüksek kaliteli, yüksek işlevli bir web sitesi size daha fazla gelir elde etmek için ihtiyacınız olan gücü verecektir.

Google ve diğer arama motorları, yüksek kaliteli web sitelerini, özellikle de mükemmel kullanıcı deneyimleri sağlayanları sever. Bu nedenle pek çok web tasarım ajansı, kullanıcı dostu siteler oluşturmak için çalışmaktadır. Bu hem Google'ı hem de müşterileri mutlu edecektir!

İdeal olarak, harika bir web tasarım ajansı sonuçlara, kullanıcı deneyimine ve bütçenize odaklanacaktır.

Üst düzey bir tasarım için paranız olmasa bile, şirketiniz için gelir sağlayan bir web sitesi alabilmeniz için neler yapabileceklerini ve neye paranız yeteceğini düşüneceklerdir.

En iyi web tasarım ajansları da sitenin zaman içindeki performansı ve bakımı konusunda endişelenirler. Sitenizdeki her kullanıcı deneyimi olumlu, kusursuz ve kolay olmalıdır.

Eğer değilse, seçtiğiniz ajans bunu düzeltmek için zaman ayırmalıdır. Her zaman onların önceliği olmalısınız! Vayes'in önceliği her zaman müşteri memnuniyetidir.

En iyi web tasarımlarını incelemek için Dünyaca ünlü tasarım yarışması platformu olan Awwwards.com adresini inceleyebilirsiniz.

Etiketler
  • Web Tasarım

Serdar GÜRSOY

Sektördeki 10+ yıllık tecrübesi ile yenilikçi ve akışı değiştiren fikirlerle ticareti arttırıcı bazda pazarlama çözümleri üreten Dijital Stratejist.

Vayes Blog'a yeni içerik eklendiğinde ilk siz haberdar olun!

BÜLTEN ÜYELİĞİ