Profesyonel Web Sitesi Yapan Firmalar

Eylül 13, 2020 -

Her sektörde olduğu gibi, web tasarım sektöründe de, profesyonel web tasarım yapan firmalar için çok aşağıda bütçeler teklif eden - alan ve bu rakamlar ile web sitesi yapmayı deneyen web tasarım şirketleri - müşterileri bulunmaktadır. Kısaca aslında her malın alıcısının olduğu bir pazarda doğru alımı yapabilmek üzere çok ince ayrıntılara dikkat etmek gerekmektedir.

Bu arada en iyi web tasarım şirketleri arayanları ağırladığımız sayfasmıza buradan hızla ulaşarak ince ayrıntılar hakkında da fikir sahibi olabilirsiniz.

Ancak gerçek ne yazıkki bu şekilde işlememektedir, profesyonel bir web sitesi yapımı yada tasarlanması standart bir yapı içerisinde değerlendirilir ise istenilen "profesyonelliğe" nasıl ulaşılabilir.

Bu kısımda isterseniz profesyonellik kavramını genişletelim;

Profesyonel Web Tasarım Firmasında İşinde Uzman Olmak

Şunu dile getirmek iyi olur, her şeyden önce profesyonellerin uzmanlık bilgileri bulunuyor, bu bilgileri akademik niteliklere sahip olabilirler ya da alaylı şekilde olabilir. Profesyoneller daha önceki serüvenlerinden ötürü zengin bilgiye ve iyi becerilere sahip olmuşlardır.

Şunu unutmadan hareket ederlerki her zaman (konumuna göre en tepedeyken bile) yeteneklerini geliştirmeye ve kendilerine artı değer katmaya kararlıdırlar.

Ben tamamım düşüncesi onlara çok uzaktır ve bilgi ve becerilerini sürekli update ederler, böylece her zaman mümkün olan en iyi işi sunabilirler. Özetle aldıkları işleri uzmanlık yetkinlikleriyle çözüme ve sonuca ulaştırmaktadırlar.

Profesyonel Web Tasarım Firmasında Güvenilirlik Kavramı

Profesyonel firmalar güvenilirdir. Verdikleri sözlerini yerine getiremedikleri durumlar olabilir mi evet birçok sebep ile herşey olabilir ancak bu durumda dahi gerekeni yaparak karşı taraflara durum hakkında açık bilgi sağlayarak güven konusunu kırmadan hareket ederler.

Bu sorunu düzeltmek için bütün çabayı ortaya koyarlar ve sonuna kadar giderler. Odaklanmaları ise işe mazeret değil, çözüm getirmek olur.

Profesyonel Web Tasarım Firmasında Dürüstlük Kavramı

Profesyonellerin dürüst olması ve bütünlüğünü göstermesi hayati bir öneme sahiptir. Sözlerini tutuyorlar. Bir proje veya iş, uzmanlık alanının dışındaysa, itiraf etmekten korkmazlar. Değerlerini hiçbir zaman ödün vermezler; daha zorlu bir yol izlemesi anlamına gelse bile, doğru şeyi yaparlar.

Profesyonel Web Tasarım Firmasında Sorumluluk Kavramı

İşinde profesyonel olanlar sorumluluk sahibidirler. Hata yapmak insanlara özgü bir durumdur ve bu durum dahi oluşur ise işi bırakmazlar hata yaptıklarında da, söylediklerinden ve yaptıklarından her zaman sorumlu olduklarını bilir durum çözümü için odaklanırlar.

Eğer zıt veya ters bir durum vucut bulursa, kızmak ya da üzülmek yerine duygularını istedikleri ayarda tutarak sakindirler ve o iş üzerinde kalarak sonuca doğru gidebilirler.

Profesyonel Web Tasarım Firmasında Öz Disiplin Kavramı

Zaman planlamasından işin organizasyonu gerçek profesyoneller tarafından üretilmektedir, kendi iş alanlarında başarılı düzenlemeler oluştururlar.

Hangi işe ne zaman başalayacaklarını ve projelerinin adımlarını önceden tespit eder bir harita oluşturur ve işleri takip ederler. özellikle stres altında çalışma durumu çok kritiktir ve profesyoneller bu yoğun iş temposunda veya baskı altında dahi profesyonelliklerini sürdürebilirler.

Profesyonel Web Tasarım Firmasında Saygınlık Kavramı

Profesyoneller etrafındakilere karşı son derece nazik, kibar ve saygılıdırlar. Tam profesyonel olarak etkin şekilde EQ kavramı ile duygusal zeka göstererek ve başkalarının duygu ve ihtiyaçlarını göz önüne alarak hareket ederler.

Profesyonel Web Tasarım Firmasında İletişim Kavramı

Profesyonel birini gördüğünüzde dinlediklerini ve gözlem yaptıklarına şahit olacaksınız. Olumsuzlukların yoğun olduğu bir günde, bir çalışanının, meslektaşının, ekip arkadaşının veya müşterisinin davranış biçimleri ile negatif etkilemesine izin vermezler.

Profesyonel işlerde ve yaşamda bu kısım önemlidir. Profesyonellerde her zaman bir güven havası ve duruşu devam etmektedir.

Evet bu özelliklere sahip bir web tasarım yapan işletme arıyorsanız dikkatli okumaya devam edin.

Bugün görüyoruz ki halen web tasarım yaptırmak isteyen müşteriler ne yazıkki bu tür sorunlu durumlarda kalıyorlar, çoğu zaman müşterilerin yaşadığı bu durumların sebebi aslında kendi tercihleri oluyor.

Nasıl mı ?

Örnekle şimdi dokunabildiğiniz bir ürün bu alacaksınız bu ürünü görebiliyorsunuz ve eksiğini fazlasını hissedebiliyorsunuz,

Web tasarım hizmetinde bu durum mümkün mü ?

Bir alıcı olarak dokunabildiğiniz ürünü alarak kontrol edebiliyorsunuz web sitesi yapımı hizmeti sağlayan firmalarda da bu durumu kontrol edebilmeniz aslında mümkün sadece fiyat odaklı değil işin detaylarına odaklanabilirseniz bu resim açık şekilde sizlere de görünebilir, yada bu çalışmalar ile ben uğraşmak istemiyorum ne zamanım var nede buna ayıracak iş gücüm diyorsanız işi uzmanına teslim edebilirsiniz.

Yeni bir web tasarım yaptırmak isteyen pek çok küçük yada orta boy işletme sahibi, "Şirketinizi farklı kılan nedir?", "Neden yüzlerce yerine neden binlerce harcamalıyım?" Sorusunu soruyoruz.

İnternette bir iş kurmaya veya çevrimiçi bir pazarlama kampanyası yapmaya başladığınızda, öncelikle internetin çok değerli ve önemli bir reklamcılık yöntemi olduğunu fark etmelisiniz.

İşinizi düşük maliyetli bir televizyon reklamıyla sunmak istemediğiniz gibi, "ucuz" bir web sitesi geliştirmeye çalışmamalısınız. Bu durumu bir kanal seçimi olarak değerlendirin siz hangi kanalda olmayı hedefliyorsunuz ?

Ulusal bir kanal mı yoksa yerel bir kanalda mı?

Rekabet güçlüdür ve amatör web siteleri tüketiciler ve profesyoneller tarafından hissedilir, güvenilirlik (en azından göze bu şekilde görünen) bir şirket arayan potansiyel alıcılar tarafından göz ardı edilmemektedir.

Düşündüğün ve Olmak istediğin kadar büyüksün

Unutmayın, online olarak şirketinizi profesyonel bir web sitesiyle çok profesyonel bir şirket olarak sunabilirsiniz. Küçük bir işletmeniz olabilir, hatta evde çalışabilirsiniz, ancak profesyonel bir web sitesi şirketinizin en üst düzeyde olduğu izlenimini verebilir. Bu pazarlama fırsatını avantajınıza kullanın ve web sitenizi en iyi şekilde profesyonelce hazırlayın!

Kaliteli ve Kurumsal Görünmek Elinizde

Hepimiz biliyoruz ki değer maliyetten daha önemlidir. Size 10.000 TL 'lik bir web sitesinin 100.000 TL' lık bir geri dönüş vereceğini ya da 1000 TL 'lik bir web sitesinin 10.000 TL' lık bir geri dönüş getireceğini söylemiş olsaydım ... hepimiz kararın ne olacağını çok iyi biliyoruz:)

Tasarım ve pazarlama alanında deneyimli profesyonel bir şirket tarafından tasarlanan bir web sitesi her zaman amatör bir web sitesinin ötesine geçecektir.

Müşteri servisi

Web tasarım şirketiniz ile iletişim halinde kalmak, web sitenizi geliştirirken çok çok önemlidir. Daha küçük bir şirket ya da bir yaşam için web tasarımı yapmayan biri ile, zaman zaman değişiklikler yapmak, güncellemeleri yapmak ve hatta bir projeyi beklentilerinize ulaştırmak zorlaşır.

Etiketler
  • Web Tasarım

Serdar GÜRSOY

Sektördeki 10+ yıllık tecrübesi ile yenilikçi ve akışı değiştiren fikirlerle ticareti arttırıcı bazda pazarlama çözümleri üreten Dijital Stratejist.

Vayes Blog'a yeni içerik eklendiğinde ilk siz haberdar olun!

BÜLTEN ÜYELİĞİ

Özellikle gece sık olarak bilgisayar veya telefon kullanımı yapıyorsanız gece ışığını (Night Light) açmanız gözlerinize fayda sağlayacak ve yorulmanızı önleyecektir.)