SEO ve SMO Yönetimi

Arama sonuçlarında yerinizi "Yükselme Garantili" SEO ve SMO hizmetlerimizle şimdi alın!

Arama sonuçlarında üst sıralarda çıkmıyorsanız potansiyel müşterilerinizi kaybediyorsunuz.

Marka algınızı güç ve güvenilirlik ekseninde şekillendirdiniz, artık potansiyel müşterilerinizi kaçırma şansınızı minimize eden bir ilk izlenim veriyorsunuz. Şimdi sıra beklemede... mi?

İnterneti, fiziksel mekanı olmayan devasa bir pazar yeri olarak düşünebilirsiniz. Fiziksel pazarlarda müşteriler, tezgahtarı en yüksek sesle bağıran, tezgahındaki ürünlerin görüntüsüyle müşteri çeken ya da zaten önü kalabalık olan tezgahlarda bulunur. Internet ortamında potansiyel müşterilerin web sitenize ya da sosyal medya sayfalarınıza girmeden ürün ya da hizmetlerinizin kalitesini görme şansı olmamakla beraber, internet pazarında da fiziksel pazarın diğer özelliklerine benzer bir kurgu bulunur: Arama Sonuçları ve Sosyal Medya Takipçileri

Google, Yandex, Bing gibi arama motorlarında bir arama yapıldığında ekranınızda beliren sonuçlar temel olarak en yüksek ses ile bağırandan en düşük sesle fısıldayana doğru sıralanır.

Google Partneri olmanın getirdiği birikimle Vayes, geçerliliği kalmamış ya da hiç geçerli olmamış şehir efsanesi tekniklerle size zaman kaybettirmek yerine sonuçlarda daha üstte bir pozisyon kazandırmayı hedefler. 

Anahtar Süreçler

  • Hedefe Kitlenen Yaklaşım

  • Kullanıcı Etkileşimleri

  • Ürün / Hizmet Konumlandırma

  • Web Stratejisi Geliştirme