Lavilin

Ter Kokusu ile Savaş, Vücudunuz ile Barış İçinde.

Hızlı Bakış

Lavilin ürünleri kokuya karşı korurken vücüdun biolojik proseslerini engellemez. Serideki tüm ürünler vücudunuzla tamamen uyum halinde çalışmak üzere özel olarak formüle edilmiş bir yapıdadır, Vayes Dijital, markayı tüm özellikleri ile ele alarak tertemiz bnir geliştirme ile kötü kokuların önüne geçerek dijital dünya ile markanın hızla yeni müşterileri ile tanışmasını web tasarım, web yazılım, ve dijital reklamcılık alanlarında sağlıyor.

 • müşteri

  Lavilin

 • sektör

  Kişisel Bakım

 • hizmetler

  Web Tasarım
  Web Yazılım
  UX/UI Tasarım
  Cihaz Duyarlı Tasarım
  İçerik Yönetim Sistemi
  Yazılım Çözümleri

 • sınıflandırma

  Web Yazılım
  Proje Yönetimi ve Danışmanlığı

Vayes Yaklaşımı

Lavilin markasından alınan bilgiler doğrultusunda planlanan responsive uygulama özelliği ile ön plana çıkan web tasarım projesi, Vstart içerik yönetim sistemini tercih eden bir web tasarım ve web yazılım projesi onaylar ile ilerlemesini ve tam özellikler ile çalışmasını sağlamıştır.

Tüm mobil cihazlara uyumlu ve geniş arama motoru optimizasyonu modül yapısı ile dijital ortamda firmanın tüm isteklerine fazlası ile cevap veren bir web sitesi projesidir. Web Tasarım Referans

Instagram'da en verimli etkileşim alacağınız saatler sabah 07:00 - 09:00 arası ve akşam 19:00 ile 24:00 arasıdır. İnsanlar ilk uyandığında Instagram'a bakar. İşten gelip dinlendikten sonra da aktif olarak sosyal medyayı kullanır.