Web Sitesi Tasarım

Temmuz 15, 2018 -

Web sitesi tasarım, günümüzün dijital çağın en aktif pazarlama araçlarından olan bir yapı haline gelmiştir. Web sitesi olmadan firmalar kendilerini pazarda müşterilerine hedef potansiyel kitlelerine nasıl tanıtabilirler ? 

Bu soru ile web sitesi tasarımın aslında başlı başına bir firmanın dijital dünyada bir dükkanı bir mağazası gibi hale büründüğünü görmemek imkansız hale gelmiştir.

Biz tüm firmalarımızı dijital dünyanın nimetlerinden faydalanmaları adına tüm açıklığı ve netliği ile dijital dünyada web sitesi tasarımının önemini anlatmak bir kez daha da olsa vurgulamak isteriz.

Kurumsal bir firma sahibisiniz ve bugüne kadar birçok müşteri görüşmeniz oldu, ürün yada hizmetlerinizi anlatmak için saatlerinizi günlerinizi harcadınız, gelin şimdi sizlere çok önemli bir konudan bahsedeyim ve işinizi optimize edelim dönüşlerinizi de growth hacking yaparak büyütelim :)

Bugüne kadar yapmış olduğunuz müşteri görüşmelerinde ki kritik noktaları öne çıkartın ve onları bir kağıda notlar alın, bu notları da müşterinize anlatır gibi detaylıca tüm hizme kalemlerinize en çok gelen soruların yanıtını oluşturacak şekilde hazırlanın, oluşturduğunuz bu bilgileri çok iyi hazırlanmış bir web sitesine yüklediğimizi var sayarsak düşünün şimdi belki 100 lerce bekli binlerce potansiyel müşterinize çok kısa bir sürede ve istediğiniz tüm konuları istediğiniz gibi anlatma fırsatı buldunuz.

Dijital dünyanın bu nimetini neden kullanmadığınızı sorguladığınız şimdi duyar gibiyiz :)

Tabiki bizlerin sektöründe de her sektörde olduğu gibi işin ehli olmayan web tasarımcıları,  yada kendilerini web ajansı gibi gösteren ancak firma yada bir kuruluş olamayan merdiyen altı çalışan ajans görünümlü kişiler ile karşılaşmamanız elde değil. 
Dijitla dünyanın avantajlarını kazanmak isterken doğru web ajansınız yada web tasarım firmanısını seçemezseniz işte sorunlar tamda burada başlıyor olacak ve işinizi geliştirmek isterken vakit ve nakit kaybetmeye başlayacaksınız.

Bu durumlara düşmemek adına hazırlamış olduğunuz güzel makalelerimizi tavsiye edebiliriz.

Etiketler