Profesyonel Web Tasarım Firmaları İstanbul

Kasım 12, 2018 -

Profesyonel web tasarım firması arıyorsunuz ve birçok site ziyaret ettiniz peki şimdi nasıl bir değerlendirme yapacaksınız bunu düşünüyorsunuz değil mi ?

Şuan ulaşmış olduğunuz sayfada bu konu hakkında danışmanlarımızın müşterilerimize vermiş olduğu seçim kriterlerinden dikkat çeken 5 maddeyi paylaşıyoruz ! 

1 - Web Tasarım Firması Sektörde Deneyimli mi ?

Çalışmayı düşünüyorsunuz ama sektörde deneyimli olmayan bir yerden ucuza hizmet almanın ne kadar oahalı olabileceğini daha önce deneyimlemediyseniz bir daha düşünmenizi tavsiye edebiliriz.

2- Web Tasarım Firması Aradığınız Lokasyonda mı ?

Geleneksel bir firma yapısında ve düşüncesindeyseniz bu soru sizler için önemlidir, ancak günümüzde yanyana gelmeden dahi bir çok çalışma online görüşmeler ile yapılarak yayına alınabilir duruma gelmiştir.

Bu aslında sizlere neler kazandırıyor yada kaybettiriyor bunları bir düşünün ve kendinize göre bu konunun tercih yaparken bir kriter olup olmadığını değerlendirin.

Değerlendirmeniz sonucunda eğerki aldığını sonuç firmayı yerinde görmek ise kesinlikle ön elemeden sonra fimayı ziyaret etmek için hemen bir randevu ayarlayın ve web tasarım firması seçiminizi vakit kaybetmeden görüşmelerinizi sağlayarak tamamlamaya gayret edin,

çünkü sektör dinamikleri her an değişebiliyor ve farklı firmalar rekabete girmiş ve belkide sizin potansiyel hedefteki müşterilerinizi buluyor ve görüşmeleri yaparak sizin önünüze geçiyor olabilir mi ?

Bizce değil genel olarak bu yolculuk bu şekilde siz karar verene kadar iş işten geçmiş çoktan atı alan üsküdar' a varmış olabiliyor.

Dolayısı ile unutmayın vakit nakit kavramı halen güncelliğini korumaktadır.

3- Web Tasarım Firması Yönetim Paneli Yapıyor mu ?

Günümüzde artık bir web sitesi yaptıracaksanız panelsiz olması durumu sizleri geriye doğru çekecek olan negatif bir durum olarak değerlendirilebilir.

Web sitelerinn içeriklerinin güncel olması ve iyi yönetilebilir bir arkaplan sunabilmesi bu işi değiştirmektedir.

Bazı müşterilerimiz eski panellerinden yeni panelimize (Vstart) geçtiklerinde bu işin gerçekten bu kadar kolay olabildiğine inanamıyorlar.

Bizim kullandığımız yönetim paneli ne kadar ilkelmiş şeklinde yorum getiriyorlar.

4- Web Sitenizin SEO Modolü var mı ?

SEO arama motoru optimizasyonu konusu çok derin ve geniş bir konudur, yeni yapmayo planladığınız web tasarımın bu özelliğe sahip olabilmesi de büyük avantaj olacaktır.

5- Web Tasarım Firması Dijital Pazarlarma da Yapıyor mu ?

Bu soruyu anlamadım neden bu soruyu sormayalıyım diyorsanız, web sitenizi sadece kendinizin görmesini istemiyorsanız bir dijital pazarlama ekibi kurabilir yeni potansiyel müşterileriniz ile şimdiden karşılaşmaya başlayabilirsiniz.

Hemen şimdi uzmanlarımız ile iletşime geçmek için ulaşabilirsiniz.

Etiketler